Diego dalla Palma diegodallapalma Compact Powder Foundation

kompaktní pudrový make-up

Diego dalla Palma diegodallapalma Compact Powder Foundation kompaktní pudrový make-up
Diego dalla Palma diegodallapalma Compact Powder Foundation kompaktní pudrový make-up
odstín 69 8 g
710

Kód: DDP0104 | 3 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
pondělí 26. 8. 2019
Osobní odběr
neděle 25. 8. 2019
Diego dalla Palma diegodallapalma Compact Powder Foundation
odstín 69 8 g | 710

Popis produktu Diego dalla Palma diegodallapalma Compact Powder Foundation

Popis:
Compact Powder Foundation od luxusní značky diegodallapalma je podkladový make-up s hedvábnou a jemnou konzistencí. Především díky speciálním mikronizovaným částečkám vytváří dokonale lehkou a téměř pudrovou texturu s neuvěřitelnou přilnavostí a rychlým a snadným nanášením. Compact Powder Foundation dodává pleti přirozený a svěží vzhled. Sjednocuje tón pleti. Určeno pro normální, mastnou i smíšenou pleť.

Účinky:

  • snadná aplikace
  • matný, ale přirozený povrch pleti
  • nesmazatelný efekt během dne
  • sjednocená pleť

Složení:

  • soft focus složky – skrývají drobné nedokonalosti pleti
  • sférické polymery – dodávají matný, ale lehce třpytivý, přirozený vzhled
  • mikronizované pigmenty – usnadňují aplikaci, výsledkem je perfektní přilnavost a přirozená barva

Typ pleti:
Vhodné pro normální, mastnou i smíšenou pleť.

Jak aplikovat:
Používá se dvojím způsobem vlhkou nebo suchou houbičkou. Pro silné krytí použijte houbičku vlhkou. Pro slabé krytí použijte houbičku suchou. Pro přirozený efekt naneste na tvář pomocí štětce č. 30.

Vlastnosti

Konzistence
kompaktní make-up
Ochrana proti slunci
bez SPF
Typ pleti
mastná, normální, smíšená
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Diego dalla Palma

Kosmetika diegodallapalma | Značka diegodallapalma vznikla v italském Miláně kolem roku 1970. Díky profesionálním dovednostem, nekonvenčním nápadům a revoluční technologii, jejichž koncept byl představen ironickým a nekonvenčním způsobem, se diegodallapalma v brzké době stala mezinárodně uznávanou kosmetickou značkou.

Luxusní kosmetika inspirovaná italskou uměleckou tradicí je určena pro náročné ženy, které svůj perfektní vzhled neberou jako samozřejmost. Pro jedinečnou péči o ženskou krásu nabízí tato značka širokou paletu produktů a dokonce i online-poradenství. Odborníci na slovo vzatí vám dokáží poradit jaký styl zvolit, abyste byla prostě neodolatelná. Můžete vybírat z rafinovaných klasických, vyzývavých, moderních či elegantních stylů, jež vždy perfektně podtrhnou vaši osobnost tak, abyste byla nadmíru spokojená.

Základním mottem firmy diegodallapalma je překonání hranice barvy! Experimentování s novými trendy, inovativní a příjemná textura produktů s vysoce účinnými aktivními látkami, výkonnost, pohodlná použitelnost a neskonalá výdrž. To je kosmetika deigodallapalma, která byla navržena tak, aby ctila všechny zásady luxusní kosmetiky. diegodallapalma - kvalita a pohodlí, jež ocení každá žena, která touží po dokonalém make-upu a moderním přitažlivém zevnějšku!