Diego dalla Palma Powder Blushtvářenka

Diego dalla Palma Powder Blush tvářenka
Diego dalla Palma Powder Blush tvářenka
odstín 09 5 g
556

Kód: DDP0138 | 4 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
středa 15. 4. 2020
Osobní odběr
středa 15. 4. 2020

Popis produktu Diego dalla Palma Powder Blush

Popis:
Powder Blush od luxusní značky diegodallapalma je hedvábně jemná tvářenka, která dokonale přilne k pleti a zajistí vám zdravou a přirozenou barvu. K dispozici je ve dvou verzích. První verze je v matném tónu, druhá v lehce saténovém tónu. Powder Blush je určen pro všechny typy pleti.

Účinky:

  • proti-stárnoucí účinek
  • dlouhotrvající efekt
  • přirozený vzhled pleti
  • hladká a jednoduchá aplikace

Složení:

  • mikronizované pigmenty - usnadňují aplikaci, výsledkem je perfektní přilnavost a přirozená barva
  • vitaminy A, E – proti-stárnoucí účinek, anti-volné radikály
  • zcela bez lanolinu a živočišných radikálů

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy pleti

Jak aplikovat:
Tvářenku můžete použít dvěma způsoby. Se štětcem č. 26 lehkým tahem podél lícních kostí. Nebo se štětcem č. 28 krouživými pohyby pro větší intenzitu.

O značce Diego dalla Palma

Kosmetika diegodallapalma | Značka diegodallapalma vznikla v italském Miláně kolem roku 1970. Díky profesionálním dovednostem, nekonvenčním nápadům a revoluční technologii, jejichž koncept byl představen ironickým a nekonvenčním způsobem, se diegodallapalma v brzké době stala mezinárodně uznávanou kosmetickou značkou.

Luxusní kosmetika inspirovaná italskou uměleckou tradicí je určena pro náročné ženy, které svůj perfektní vzhled neberou jako samozřejmost. Pro jedinečnou péči o ženskou krásu nabízí tato značka širokou paletu produktů a dokonce i online-poradenství. Odborníci na slovo vzatí vám dokáží poradit jaký styl zvolit, abyste byla prostě neodolatelná. Můžete vybírat z rafinovaných klasických, vyzývavých, moderních či elegantních stylů, jež vždy perfektně podtrhnou vaši osobnost tak, abyste byla nadmíru spokojená.

Základním mottem firmy diegodallapalma je překonání hranice barvy! Experimentování s novými trendy, inovativní a příjemná textura produktů s vysoce účinnými aktivními látkami, výkonnost, pohodlná použitelnost a neskonalá výdrž. To je kosmetika deigodallapalma, která byla navržena tak, aby ctila všechny zásady luxusní kosmetiky. diegodallapalma - kvalita a pohodlí, jež ocení každá žena, která touží po dokonalém make-upu a moderním přitažlivém zevnějšku!

Recenze Diego dalla Palma Powder Blush