Diego dalla Palma Liscioalvento

uhlazující fluid

Diego dalla Palma Liscioalvento uhlazující fluid
Diego dalla Palma Liscioalvento uhlazující fluid
150 ml
312

Kód: DDP00422 | 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra čtvrtek 27. 6. 2019
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 27. 6. 2019
Diego dalla Palma Liscioalvento
150 ml | 312

Popis produktu Diego dalla Palma Liscioalvento

Bezoplachová péče Diego dalla Palma Liscioalvento dodá vašim vlasům po umytí vše, co právě potřebují.

Vlastnosti:

  • krotí nepoddajné vlasy
  • působí proti krepatění vlasů
  • má antistatický účinek

Jak používat:
Aplikujte na vlhké vlasy, zejména do délek a konečků. Neoplachujte. Rozčešte. Upravte vlasy obvyklým způsobem.

Vlastnosti

Konzistence
fluid
Účinek
uhlazení a narovnání vlasů

O značce Diego dalla Palma

Kosmetika diegodallapalma | Značka diegodallapalma vznikla v italském Miláně kolem roku 1970. Díky profesionálním dovednostem, nekonvenčním nápadům a revoluční technologii, jejichž koncept byl představen ironickým a nekonvenčním způsobem, se diegodallapalma v brzké době stala mezinárodně uznávanou kosmetickou značkou.

Luxusní kosmetika inspirovaná italskou uměleckou tradicí je určena pro náročné ženy, které svůj perfektní vzhled neberou jako samozřejmost. Pro jedinečnou péči o ženskou krásu nabízí tato značka širokou paletu produktů a dokonce i online-poradenství. Odborníci na slovo vzatí vám dokáží poradit jaký styl zvolit, abyste byla prostě neodolatelná. Můžete vybírat z rafinovaných klasických, vyzývavých, moderních či elegantních stylů, jež vždy perfektně podtrhnou vaši osobnost tak, abyste byla nadmíru spokojená.

Základním mottem firmy diegodallapalma je překonání hranice barvy! Experimentování s novými trendy, inovativní a příjemná textura produktů s vysoce účinnými aktivními látkami, výkonnost, pohodlná použitelnost a neskonalá výdrž. To je kosmetika deigodallapalma, která byla navržena tak, aby ctila všechny zásady luxusní kosmetiky. diegodallapalma - kvalita a pohodlí, jež ocení každá žena, která touží po dokonalém make-upu a moderním přitažlivém zevnějšku!