Skip to main content

DesigualFresh toaletní voda pro ženy

12×
Desigual Fresh toaletní voda pro ženy
Desigual Fresh toaletní voda pro ženy
100 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: DES1074

Osvěžující a radostná, jako lehká sprška v horkých letních dnech. Taková je toaletní voda pro ženy Desigual Fresh, která poblouzní vaše smysly, nabije vás energií a dotkne se přímo vašeho srdce. V její důmyslné vonné kompozici spolu skvěle ladí lahodné ovoce, svěží máta a citrusy spolu s hřejivými tóny vanilky a santalového dřeva, jež vás pohladí jako sluneční paprsky.

Desigual Fresh vám navodí pocity bezstarostných letních dní – ať už jsou prázdniny, barevný podzim, nebo třeba mrazivý leden.

  • květinovo-ovocné aroma
  • pro ženy, jež milují léto a radosti s ním spojené
  • zpříjemní vám každý běžný den

Složení vůně
Připravte se na šťavnatý úvod, o který se postará ovoce, yuzu, osvěžující citron a máta. Poté se dostává do popředí zelené jablko, magnólie a podmanivý lotos. Vůně stojí na základech tvořených ambrou, pižmem, cedrovým dřevem a hřejivými tóny vanilky a santalového dřeva.

Příběh vůně
Toaletní voda Desigual Fresh byla uvedena v roce 2015 a její tvůrkyní je Sonia Constant. Je věnována optimistickým a spontánním ženám a letní atmosféra je patrná již ze samotného flakonku zdobeného květinovým motivem.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
máta, citron, ovoce, yuzu
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
lotos, magnólie, zelené jablko
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, cedr, pižmo, vanilka, santalové dřevo
Druh vůně
květinová, dřevitá

Desigual je především značka módního oblečení, jejíž vznik je datován od roku 1984 ve Španělsku. Nabízí nekonformní, veselé a hravé barevné kombinace, čímž se na první pohled odlišuje od ostatních módních značek.

Další produkty na sebe nenechaly dlouho čekat a pod značkou Desigual se objevují boty, doplňky a parfémy. Optimistické a pestré vůně přinášejí radost a dobrou náladu, jejich nápadité, barevné flakony umocňují pocit lehkosti a radosti ze života.

První parfém Desigual se na trhu objevil v roce 2014 a okamžitě se těšil nebývalému zájmu. Parfémy si spolehlivě našly svoje místo na výsluní oblíbenosti u široké veřejnosti a obzvláště u mladých lidí. Používejte i vy každý den elixír mládí v podobě parfémů Desigual!