Desigual Dark Fresh toaletní voda pro muže

Desigual Dark Fresh toaletní voda pro muže
Desigual Dark Fresh toaletní voda pro muže
100 ml
426

Kód: DES1077 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Desigual Dark Fresh
Složení

Toaletní voda pro muže Desigual Dark Fresh se dotkne přímo vašeho srdce svěžími a dřevitými tóny, potěší smysly a pro okolí se stane vaším poznávacím znamením. Ponořte se do hlubin vůně Desigual a získejte odpovědi na otázky, co ženy přitahuje na mužích nejvíce!

Desigual Dark Fresh vyzařuje mužnou energii a sílu. Nejprve vás oblouzní neroli, koření, citrusy a mořské tóny a následně se na hladinu vynoří květinové tóny a pomeranč. Na závěr se vůně rozvine v jantarových a dřevitých tónech doplněných o pižmo, mech a vanilku.

Toaletní voda Dark Fresh ukrývá své tajemné nitro v originálním tmavě modrém flakonu a dává tušit, že vás osvěží jako mořská voda. Podlehněte mámení této vůně a dovolte jí provázet vás na každém kroku. Prodej toaletní vody Desigual Dark Fresh byl zahájen v roce 2015.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
mořské tóny, koření, neroli, citrusy
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
květinové tóny, pomeranč
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
dřevité tóny, pižmo, mech, vanilka, ambra
Druh vůně
aromatická, ovocná

O značce Desigual

Desigual je především značka módního oblečení, jejíž vznik je datován od roku 1984 ve Španělsku. Nabízí nekonformní, veselé a hravé barevné kombinace, čímž se na první pohled odlišuje od ostatních módních značek.

Další produkty na sebe nenechaly dlouho čekat a pod značkou Desigual se objevují boty, doplňky a parfémy. Optimistické a pestré vůně přinášejí radost a dobrou náladu, jejich nápadité, barevné flakony umocňují pocit lehkosti a radosti ze života.

První parfém Desigual se na trhu objevil v roce 2014 a okamžitě se těšil nebývalému zájmu. Parfémy si spolehlivě našly svoje místo na výsluní oblíbenosti u široké veřejnosti a obzvláště u mladých lidí. Používejte i vy každý den elixír mládí v podobě parfémů Desigual!

Recenze Desigual Dark Fresh