Dermacol True Colour Liplinerkonturovací tužka na rty

10×
Dermacol True Colour Lipliner konturovací tužka na rty
Dermacol True Colour Lipliner konturovací tužka na rty
Doprava zdarma
odstín 01 4 g
92

Kód: DER2298 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již zítra čtvrtek 2. 4. 2020

Popis produktu Dermacol True Colour Lipliner
Vlastnosti

Popis:
Konturovací tužka na rty Dermacol True Colour Lipliner perfektně vykreslí linii vašich rtů. Snadno se nanáší a vytvoří dlouhotrvající konturu, která zaručí, že vaše rtěnka zůstane na svém místě po celý den. Dermacol True Colour Lipliner odolává i extrémně vysokým teplotám.

Účinky:

  • zabraňuje rozpití se rtěnky mimo rty
  • dlouhotrvající výdrž
  • vysoce pigmentovaná

Jak aplikovat:
Jemným tahem vykreslete dokonalý obrys rtů. Poté vyplňte oblíbenou rtěnkou.

Vlastnosti

Odstín
červený

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol True Colour Lipliner