Dermacol Touch & Cover

rozjasňující korektor v peru

18×
Dermacol Touch & Cover rozjasňující korektor v peru
01
290

Kód: DER03182 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Dermacol Touch & Cover
01 | 290

Popis kosmetiky Dermacol Touch & Cover

Rozjasňující korektor v peru Dermacol Touch & Cover šikovně kamufluje nedokonalosti pleti jako kruhy pod očima, zatímco obsažené mikročástice odrážejí světlo a projasní tak tvář pro svěží a odpočinutý vzhled.

Vlastnosti:

  • krycí schopnost sjednotí tón pleti a překryje nedokonalosti
  • částice odrážejí světlo a rozjasní pleť
  • aplikátor umožní snadnou aplikaci a rozetření
  • vytvoří přirozený efekt

Jak aplikovat:
Několika kliky uvolněte přiměřené množství produktu a rozetřete pomocí štětečkového aplikátoru do okolí očí a na místa vyžadující vyšší krytí. Rozetřete do ztracena a vrstvěte dle potřeby.

Vlastnosti

Konzistence
korektor

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.