Dermacol Party Maniařasenka pro extra objem řas

Dermacol Party Mania řasenka pro extra objem řas
Dermacol Party Mania řasenka pro extra objem řas
10 ml

Kód: DER1814 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
S kódem 20cz nakoupíte produkty vybraných značek o 20 % výhodněji! Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis produktu Dermacol Party Mania
Vlastnosti

Popis:
Objemová řasenka Dermacol Party Mania expresně vykreslí vaše řasy a dodá jim bohatý objem. Extra černá pigmentace obalí řasy do intenzivní černé barvy již při prvním nánosu kartáčkem. Propracovaná textura dokonale přilne k řasám a nevytváří žmolky.
Efektivně navrhnutý kartáček řasenky Dermacol Party Mania se speciálními vlákny zajišťuje intenzivní a rovnoměrný nános hmoty na řasy a precizně odděluje jednu řasu od druhé.

Účinky:

  • dodává objem
  • precizně odděluje řasy
  • poskytuje výrazně černou barvu
  • neslepuje
  • neopadává

Složení:

  • černé pigmenty – dokonale zvýrazňují řasy
  • vosky – zabezpečují elasticitu řas

Jak aplikovat:
Aplikujte jemnými tahy kartáčku na spodní i horní řasy. Vyzkoušejte i další Dermacol produkty!

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
pro objem

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol Party Mania