Dermacol One Coat

lak na nehty

Dermacol One Coat lak na nehty
Dermacol One Coat lak na nehty
odstín 145 10 ml

Kód: DER1801 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dermacol One Coat
odstín 145 10 ml

Popis produktu Dermacol One Coat

Popis:
Skvělý mimořádně krycí lak na nehty Dermacol One Coat poskytne vašim nehtům dlouhotrvající efekt. Nabízí širokou paletu odstínů. Díky úžasné krycí schopnosti stačí nanést pouze jednu vrstvu. Dodá vašim nehtům vysoký lesk. Rychle zasychá a je odolný proti oděru. Jedinečný lak na nehty Dermacol One Coat obsahuje vysokou koncentraci pigmentů, velmi dobře přilne k nehtu. Úžasný plochý štěteček poskytuje snadnou a rovnoměrnou aplikaci.

Účinky:

  • extrémně kryje - stačí pouze jedna vrstva
  • zaschne během 120 sekund
  • poskytuje vysoký lesk
  • odolný proti oděru
  • široká nabídka odstínů

Jak aplikovat:
Na upravené nehty naneste jednu vrstvu laku. Nechte zaschnout.
Dermatologicky testováno.

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.