DermacolMaster Brush by PetraLovelyHair štětec na pudr a tvářenku

3×
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair štětec na pudr a tvářenku
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair štětec na pudr a tvářenku
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
399

Ušetříte 32%
D56
270

Kód: DER2676 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
pátek 29. 10. 2021
Osobní odběr
pátek 29. 10. 2021

Popis Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair

Štětec s přírodními, oble střiženými štětinami Dermacol Master Brush je ideální k aplikaci pudru, tvářenky nebo rozjasňovače.

Dermacol na výrobě této řady štětců spolupracoval s úspěšnou českou beauty & fashion bloggerkou a youtuberkou Petrou LovelyHair. Petra líčením žije a perfektně ví, které štětce ho skutečně usnadní. Celou kolekci navrhla dle svých zkušeností tak, aby vyhovovala i těm nejnáročnějším ženám.

Vlastnosti:

  • zajišťuje bezchybnou aplikaci pudru, tvářenky nebo rozjasňovače
  • je navržen ve spolupráci s blogerkou Petrou LovelyHair
  • snadno se udržuje

Materiál:

  • přírodní, oble střižené štětiny
  • dřevěná rukojeť

Jak používat:
Tipy na líčení tímto štětcem přímo od Petry LovelyHair naleznete na zadní straně obalu. Nezapomeňte na správnou údržbu štětce. Perte jej buď v jemném šampónu nebo v mýdle určeném přímo pro štětce.

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair3