Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair

sada štětců

10×
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair sada štětců
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair sada štětců
699

Ušetříte 10%
5 ks
629

Kód: DER2682 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: štětec na tekutý make-up D51 + štětec na pudr D55 + štětec na oční stíny D81 + štětec na oční stíny a detaily D83 + štětec na rozmazávání D82

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair
5 ks | 629

Popis produktu Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair

Sada štětců na líčení Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair vám umožní vytvořit jakékoliv denní i večerní líčení jako od profesionála.

Vlastnosti:

  • pro aplikaci krémových produktů
  • pro aplikaci pudrových produktů
  • pomáhá zdokonalovat líčení
  • má jemné štětiny
  • precizní a snadná aplikace

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.