DermacolMaster Brush by PetraLovelyHair sada štětců

16×
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair sada štětců
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair sada štětců
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
699

Ušetříte 33%
468
5 ks
Kód: DER2682 | Skladem

Sada obsahuje: štětec na tekutý make-up D51 + štětec na pudr D55 + štětec na oční stíny D81 + štětec na oční stíny a detaily D83 + štětec na rozmazávání D82

1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair
Vlastnosti

Chcete vždy docílit perfektního nalíčení, které vypadá jako od profesionála? Pak vám nesmí chybět šikovná sada štětců Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair! Najdete v ní hned 5 různých typů štětců, které využijete při aplikaci make-up produktů s pudrovou i krémovou konzistencí.

Speciální sada Dermacol Master Brush byla vytvořena ve spolupráci s českou beauty blogerkou a youtuberkou Petrou LovelyHair a obsahuje dřevěné štětce s velmi jemnými, a přitom pevnými přírodními štětinami. Díky nim snadno a precizně nanesete svá oblíbená líčidla, ať už jde o make-up, pudr nebo oční stíny.

Vlastnosti:

  • základní make-up sada pro nalíčení celé tváře
  • obsahuje 5 štětců: štětec na tekutý make-up, štětec na pudr,
    plochý štětec na oční stíny, tužkový štětec na detaily, štětec na blending
  • vhodné k aplikaci pudrových i krémových produktů

Materiál:

  • jemné přírodní štětiny šetrné k pleti
  • dřevěná rukojeť pro snadnou manipulaci

Jak používat:
Sada štětců Dermacol Master Brush je vhodná k aplikaci vašich oblíbených pudrových i krémových líčidel. Před použitím můžete štětce lehce navlhčit, aby nevsákly příliš mnoho produktu.

Vlastnosti

Typ sady
výhodné balení

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair16