Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair

sada štětců

Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair sada štětců
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair sada štětců
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair sada štětců
699
Sleva 10%
5 ks
629

Kód: DER2682 | Více než 5 ks skladem

Sada obsahuje: štětec na tekutý make-up D51 + štětec na pudr D55 + štětec na oční stíny D81 + štětec na oční stíny a detaily D83 + štětec na rozmazávání D82

ks
Večerní doručení Brno
pátek 16. 11. 2018
Osobní odběr
pátek 16. 11. 2018
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair
5 ks | 629

Popis kosmetiky Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair

Sada štětců na líčení Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair vám umožní vytvořit jakékoliv denní i večerní líčení jako od profesionála.

Vlastnosti:

  • pro aplikaci krémových produktů
  • pro aplikaci pudrových produktů
  • pomáhá zdokonalovat líčení
  • má jemné štětiny
  • precizní a snadná aplikace

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.