Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair

sada štětců na oční stíny

11×
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair sada štětců na oční stíny
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair sada štětců na oční stíny
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair sada štětců na oční stíny
499
Sleva 10%
5 ks
449

Kód: DER2689 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: štětec na oční stíny D81 + štětec na aplikaci očních stínů do záhybu oka D74 + zkosený štětec na stínování D73 + štětec na oční stíny a detaily D83 + štětec na rozmazávání D82

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair
5 ks | 449

Popis kosmetiky Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair

Sada štětců pro líčení očí DERMACOL Master Brush By PetraLovelyHair představuje unikátní kolekci líčících štětců vytvořených ve spolupráci s populární českou youtuberkou a expertkou na kosmetiku.

Vlastnosti:

  • sada obsahuje 5 typů štětců pro kompletní líčení očí
  • jemné štětiny jsou šetrné k očnímu okolí
  • snadno se udržují a čistí bez poškození
  • kolekce je provedená v elegantní bílé barvě

Jak aplikovat:
Doporučujeme pravidelně čistit pro zachování hygienické čistoty a jemnosti štětin.

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.