Dermacol Longlasting

dlouhotrvající rtěnka

5×
Dermacol Longlasting dlouhotrvající rtěnka
Dermacol Longlasting dlouhotrvající rtěnka
odstín 03 4,38 g

Kód: DER1678 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dermacol Longlasting
odstín 03 4,38 g

Popis produktu Dermacol Longlasting

Popis:
Skvělá rtěnka Dermacol Longlasting přináší vašim rtům širokou paletu odstínů a dokonalý vzhled. Poskytuje intenzivní hydrataci a lesk. Díky obsaženým zvláčňujícím olejům a přírodním voskům jsou rty chráněny před nepříjemným vysušováním. Dlouhotrvající rtěnka Dermacol Longlasting báječně zvláčňuje a dodává úžasný efekt až po dobu 6 hodin. Vysoce krycí textura  a intenzivní barevné pigmenty poskytují rtům sytý a zářivý odstín. Jsou nádherně provoněné vanilkou a sametově hebké.

Účinky:

  • dlouhotrvající syté barvy
  • hydratuje
  • zabraňuje vysušování
  • zvláčňuje
  • intenzivní efekt

Jak aplikovat:
Naneste nejprve jednu vrstvu na rty. Poté je obtiskněte do kapesníčku a aplikujte druhou vrstvu.
Dermatologicky testováno.

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.