Dermacol Cover

kosmetická sada II.

Dermacol Cover kosmetická sada II.
Dermacol Cover kosmetická sada II.

Kód: DER03281 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: extrémně krycí make-up SPF 30 Cover odstín 208 30 g + vyhlazující báze pod make-up Satin 30 ml + transparentní pudr Invisible odstín Light 13 g + kosmetická taška

Vlastnosti

Konzistence
tekutý make-up
Ochrana proti slunci
bez SPF
Ochranný faktor
vysoká ochrana (SPF 30 – SPF 50)
Typ krytí
vysoké
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
kosmetická sada
Voděodolné
voděodolné

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.