DermacolCover sada I. pro ženy

2×
Dermacol Cover sada I. pro ženy
Dermacol Cover sada I. pro ženy
Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.
Poškozený obal
sada I. pro ženy
422

1 ks skladem | Kód: DER03874

Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.

1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Pro dokonalou pleť bez viditelných nedokonalostí a perfektně zvýrazněné kontury. Kosmetická sada pro ženy Dermacol Cover obsahuje 5 odstínů vysoce krycího make-upu, který používají i profesionální vizážisté v Hollywoodu.

Mix odstínů umožňuje namíchaní ideálního odstínu přímo na míru vaší pleti, zvýraznění kontur i rozjasnění tváře. Díky extra krycím schopnostem make-up hravě zamaskuje veškeré nedokonalosti pleti, jizvičky či pigmentové skvrny a poradí si dokonce i s tetováním.

Vlastnosti:

  • sada obsahuje 5 nejoblíbenějších odstínů
  • kombinace tónů umožní dosažení ideálního odstínů pro vaši pleť
  • ochranný faktor SPF 30 poskytuje pleti ochranu před sluncem
  • vysoká krycí schopnost dokonale zakryje nedostatky pleti
  • mini balení je praktické na cesty
  • světlé a tmavé tóny je možné využít pro konturování tváře
  • lze použít jako make-up i jako korektor

Jak aplikovat:
Zvolte odstín, který odpovídá vaší pleti, nebo zkombinujte více tónů pro jeho dosažení. Naneste pomocí malého štětce, houbičkového aplikátoru či prstů. Rozetřete do ztracena jako make-up, nebo naneste jako korektor lokálně na místa, která vyžadují vyšší krytí. Pro konturování tváře použijte tmavé tóny.

Vlastnosti

Typ sady
dárková sada

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.