Dermacol Coverkosmetická sada I. pro ženy

2×
Dermacol Cover kosmetická sada I. pro ženy
Dermacol Cover kosmetická sada I. pro ženy
kosmetická sada I. pro ženy

Kód: DER2258 | Toto zboží není momentálně k dispozici

208, 212, 213, 215, 221 make-up SPF 30 5 x 5 ml

Dárek pro vás
S kódem 20cz nakoupíte produkty vybraných značek o 20 % výhodněji! Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis produktu Dermacol Cover
Vlastnosti

Pro dokonalou pleť bez viditelných nedokonalostí a perfektně zvýrazněné kontury. Kosmetická sada pro ženy Dermacol Cover obsahuje 5 odstínů vysoce krycího make-upu, který používají i profesionální vizážisté v Hollywoodu.

Mix odstínů umožňuje namíchaní ideálního odstínu přímo na míru vaší pleti, zvýraznění kontur i rozjasnění tváře. Díky extra krycím schopnostem make-up hravě zamaskuje veškeré nedokonalosti pleti, jizvičky či pigmentové skvrny a poradí si dokonce i s tetováním.

Vlastnosti:

  • sada obsahuje 5 nejoblíbenějších odstínů
  • kombinace tónů umožní dosažení ideálního odstínů pro vaši pleť
  • ochranný faktor SPF 30 poskytuje pleti ochranu před sluncem
  • vysoká krycí schopnost dokonale zakryje nedostatky pleti
  • mini balení je praktické na cesty
  • světlé a tmavé tóny je možné využít pro konturování tváře
  • lze použít jako make-up i jako korektor

Jak aplikovat:
Zvolte odstín, který odpovídá vaší pleti, nebo zkombinujte více tónů pro jeho dosažení. Naneste pomocí malého štětce, houbičkového aplikátoru či prstů. Rozetřete do ztracena jako make-up, nebo naneste jako korektor lokálně na místa, která vyžadují vyšší krytí. Pro konturování tváře použijte tmavé tóny.

Vlastnosti

Typ sady
dárková sada

Napsali jsme o Dermacol Cover
Články

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol Cover