Dermacol Colour Eyeliner voděodolný fix na oči

4×
Dermacol Colour Eyeliner voděodolný fix na oči
Dermacol Colour Eyeliner voděodolný fix na oči
odstín č.1 Electric Blue 1 ml

Kód: DER2141 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Dermacol Colour Eyeliner
Vlastnosti

Voděodolný fix na oči Dermacol Colour Eyeliner vám vykouzlí oči, do kterých se zamiluje každý muž. Konec tužky je velmi tenký a dokáže vytvořit svůdné linky. Zaručený voděodolný efekt a dlouhotrvající účinek po celý den. Dermacol Colour Eyeliner voděodolný fix na oči má intenzivní barvu a dokonalé krytí.

Vlastnosti:

  • jemný konec pro tenké linky
  • dlouhotrvající účinek
  • voděodolný efekt
  • dokonalé krytí
  • intenzivní barvy

Jak aplikovat:
Použijte fix od vnitřních koutků oka k vnějším a vytvořte linky dle svého vkusu.

Vlastnosti

Odstín
modrý
Efekt
voděodolný

Napsali jsme o Dermacol Colour Eyeliner
Články

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol Colour Eyeliner4