Dermacol Black Sensation Ultra Black tekuté oční linky

19×
Dermacol Black Sensation Ultra Black tekuté oční linky
Dermacol Black Sensation Ultra Black tekuté oční linky
odstín Black 2.8 ml
142

Kód: DER1401 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 23. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 23. 6. 2021

Popis Dermacol Black Sensation Ultra Black
Vlastnosti

Popis:
Jedinečná tekutá oční linka Dermacol Black Sensation Ultra Black Dipliner dokonale orámuje vaše oči. Báječná textura pomůže k snadné a precizní aplikaci. Vytvoří dokonalé jemné líčení. Oční linka Black Sensation Ultra Black Dipliner je vhodná také pro majitelky citlivých očí a nositelky kontaktních čoček.

Účinky:

  • dlouhotrvající tekutá linka na oči
  • snadná a precizní aplikace
  • rychle zaschne
  • voděodolná

Jak aplikovat:
Naneste štětečkem linku jedním tahem na oční víčko. Nechte pár sekund zaschnout.
Oftalmologicky testována.

Vlastnosti

Odstín
černý
Konzistence
fluid

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol Black Sensation Ultra Black19