Dermacol Aroma Ritual opojný sprchový gel

5×
Dermacol Aroma Ritual opojný sprchový gel
Dermacol Aroma Ritual opojný sprchový gel
irská káva 250 ml

Kód: DER1829 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Dermacol Aroma Ritual
Vlastnosti

Popis:
Sprchový gel Dermacol Aroma Ritual zahalí vaši pokožku do dokonalé krémové pěny a zanechá ji pak čistou a jemnou. Provoní tělo intenzivním aroma irské kávy, které povzbudí smysly a osvěží pokožku. Sprchový gel stimuluje pokožku a dodává jí potřebnou dávku svěžesti a energie.
Sprchový gel Dermacol Aroma Ritual dodává pokožce vláčnost, vyživí ji a hydratuje do hloubky. Zabraňuje vysušování pokožky a ta si tak dlouhodobě udrží svou pružnost a zdravý vzhled. Proměňte běžné sprchování v blahodárný rituál s voňavým sprchovým gelem Dermacol Aroma Ritual.

Účinky:

  • provoní pokožku celého těla
  • stimuluje a osvěžuje pokožku
  • zabraňuje vysušování pokožky
  • zlepšuje pružnost a celkový vzhled pokožky celého těla
  • vyživuje a hydratuje pokožku

Složení:

  • kofein – stimuluje pokožku

Typ pokožky:
Sprchový gel je vhodný pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Naneste sprchový gel na vlhkou pokožku během koupání nebo sprchování, napěňte jej a rozetřete po celém těle. Poté pěnu důkladně opláchněte.
Pro dokonalou péči o pokožku celého těla používejte sprchový gel spolu s tělovým peelingem, tělovým mlékem a krémem na ruce z řady Dermacol Aroma Ritual.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Dermacol

Česká kosmetika Dermacol již více než půl století pečuje o krásu žen. Zrodila se v pražských filmových studiích, kdy se odborníci na filmový make-up spojili s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Společně vytvořili krycí make-up Dermacol nejen pro filmová plátna, ale i pro běžné použití.

Dermacol Make-Up Cover vznikl jako jeden z prvních make-upů na světě vůbec a rychle se stal ohromným hitem, který se probojoval až do Hollywoodu. V 90. letech se Dermacol kosmetika oddělila od filmových studií a vznikla tak samostatná a stále ryze česká značka, které je symbolem krásy už pro celou řadu generací žen.

Produkty Dermacol jsou úspěšné i mimo hranice České republiky a značku dnes najdete ve více než 60 zemích světa. V posledních letech začínají přípravky pečující kosmetiky objevovat i muži, pro které společnost uvedla první kompletní pánskou řadu Dermacol.

Recenze Dermacol Aroma Ritual5