Přejít na hlavní obsah

Delia Cosmetics

O značce Delia Cosmetics

 I vy se můžete každý den cítit krásně a pohodlně. Delia Cosmetics zvýrazní váš přirozený půvab a nechá vyniknout vaše pravé já. Polská značka Delia Cosmetics je rodinnou záležitostí a tuto atmosféru také odráží. Veškeré produkty vznikají s láskou, s mimořádnou péčí a ve vysoké kvalitě, a to je také důvodem proč tuhle značku lidé milují už více než 20 let.

Delia kosmetika vám pomůže vyplnit vrásky, rozloučit se s pigmentovými skvrnami, zpevnit nehty nebo zneutralizovat žluté odstíny v blond vlasech. Nabízí totiž jak pleťovou, tak i tělovou, vlasovou nebo nehtovou péči. A chybět nesmí ani dekorativní kosmetika. Barva na obočí Delia Henna se postará o dlouhotrvající intenzivní barvu a vaše obočí krásně zahustí.

Vhodná je navíc i na řasy, takže vám zajistí zkrátka dokonalý pohled. Vrchní lak na nehty Delia Hybrid Gel zase umožní zazářit vaší manikúře. Urychlí schnutí laku, dodá mu vysoký lesk a ochrání ho před olupováním až po dlouhých 7 dní. Přidejte se i vy mezi tisíce žen celého světa, které důvěřují značce Delia Cosmetics.

celý text skrýt text