Davidoff Zinotoaletní voda pro muže

15×
Davidoff Zino toaletní voda pro muže
Davidoff Zino toaletní voda pro muže
Doporučená maloobchodní cena
1 690

Ušetříte 69%
125 ml
522

Kód: DDF0162 | Skladem

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

1
Večerní doručení Praha
úterý 7. 7. 2020
Osobní odběr
úterý 7. 7. 2020

Popis parfému Davidoff Zino
Složení

Nechte se unášet vlastními sny a fantazií. Toaletní voda Davidoff Zino je vůně pro vášnivého muže, který touží po harmonii těla i ducha. Její orientální vůně s dřevitými tóny dokonale podkreslí vaše jedinečné charisma a dodá vám kapku sebejistoty do každého dne.

  • vysoce mužná, orientálně-dřevitá vůně
  • pro muže, který se chce cítit sebejistě
  • ideální především na večer a do chladnějších dnů

Složení vůně
V úvodu vás upoutá lehce exotická kombinace levandule, osvěžujícího bergamotu a šalvěje, která nabudí vaši mysl. Po chvíli se otevřou květinové tóny jasmínu, konvalinky a elegantní růže. V závěru přichází dlouhotrvající vůně hřejivého cedrového a santalového dřeva, vanilky a svůdného pačuli.

Příběh vůně
Vůně Zino byla uvedena na trh již v roce 1986 a od té doby si díky své mužnosti a nadčasovosti získala velkou oblibu. Vznikla jako pocta zakladateli značky, Zinu Davidoffovi, který byl velkým dobrodruhem a milovníkem toho nejlepšího, co život nabízí. Za její vonnou kompozicí stojí Michel Almairac.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
palisandr, šalvěj, bergamot, levandule
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, konvalinka, jasmín, geránium
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
cedr, vanilka, santalové dřevo, pačuli
Druh vůně
orientální, dřevitá

Napsali jsme o Davidoff Zino
Články

O značce Davidoff

Parfémy Davidoff nesou jméno svého zakladatele Zina Davidoffa, přezdívaného ve své době doutníkový král. Podnik s tabákem, který Zino převzal po otci, vstoupil však v 80. letech i na trh s parfémy. Malá rodinná firma se rychle rozrostla a značka Davidoff získala velikou oblibu i mimo rodné Švýcarsko.

Dnes v nabídce Davidoff naleznete několik desítek vůní, na jejichž tvorbě se podíleli přední světoví parfémáři. Jednoznačně největšího úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů přímo malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. To vše promítl do své tvorby. Jméno Davidoff znamená radost, nadčasový styl a chuť objevovat nové. Davidoff znamená prožít život na maximum.

Recenze Davidoff Zino