Davidoff Zinotoaletní voda pro muže

14×
Davidoff Zino toaletní voda pro muže
Davidoff Zino toaletní voda pro muže
1 690

Ušetříte 70%
125 ml
506

Kód: DDF0162 | Skladem

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

1
Večerní doručení Praha
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • Články
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Davidoff Zino
Složení

Toaletní voda Zino od značky Davidoff je vůně pro vášnivého muže, který touží po harmonii těla i ducha. Nechte se unášet vlastními sny a fantazií s unikátní vůní, která dokonale podkreslí vaše jedinečné charisma.

  • vysoce mužná orientálně-dřevitá vůně
  • pro smyslného sebejistého muže
  • ideální celodenní vůně, vhodní i na speciální události

Složení vůně:
V úvodu vás zasáhne lehce exotická kombinace levandule, osvěžujícího bergamotu a šalvěje, která nabudí vaši mysl. Po chvíli se otevřou květinové tóny jasmínu, konvalinky a elegantní růže. V závěru vás potěší dlouhotrvající vůně hřejivého cedrového a santalového dřeva, vanilky a svůdné pačuli.

Příběh vůně:
Vůně Zino byla uvedena na trh již v roce 1986 a od té doby si díky své mužnosti a nadčasovosti získala velkou oblibu. Vznikla jako pocta zakladateli značky, Zinu Davidoffovi, který byl velkým dobrodruhem a milovníkem toho nejlepšího, co život nabízí.

Složení

Hlava
palisandr, šalvěj, bergamot, levandule
Srdce
růže, konvalinka, jasmín, geránium
Základ
cedr, vanilka, santalové dřevo, pačuli
Druh vůně
orientální, dřevitá

Napsali jsme o Davidoff Zino
Články

O značce Davidoff

Parfémy Davidoff nesou jméno svého zakladatele Zina Davidoffa, přezdívaného ve své době doutníkový král. Podnik s tabákem, který Zino převzal po otci, vstoupil však v 80. letech i na trh s parfémy. Malá rodinná firma se rychle rozrostla a značka Davidoff získala velikou oblibu i mimo rodné Švýcarsko.

Dnes v nabídce Davidoff naleznete několik desítek vůní, na jejichž tvorbě se podíleli přední světoví parfémáři. Jednoznačně největšího úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů přímo malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. To vše promítl do své tvorby. Jméno Davidoff znamená radost, nadčasový styl a chuť objevovat nové. Davidoff znamená prožít život na maximum.

Recenze Davidoff Zino