Davidoff The Gametoaletní voda pro muže

16×
Davidoff The Game toaletní voda pro muže
Davidoff The Game toaletní voda pro muže
Doporučená maloobchodní cena
1 810

Ušetříte 64%
100 ml
650

Kód: DDF0675 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra pátek 5. 6. 2020
Osobní odběr
Již zítra pátek 5. 6. 2020

Popis parfému Davidoff The Game
Složení

Život je jako hra. Vítězí ten, kdo se nebojí riskovat a ví, kdy vsadit všechno na jednu kartu. Toaletní voda pro muže Davidoff The Game je jako stvořená pro neohroženého hráče, jenž dokonale ovládá své emoce a dokáže přehrát i toho nejchytřejšího protivníka. Jste připraven? Hra začíná!  

  • svůdná dřevitě-aromatická vůně
  • pro elegantního cílevědomého muže
  • vhodná především na večer a na speciální události

Složení vůně:
Samotný úvod vůně je tvořený nezvyklou kombinací nahořklého ginu a aromatických bobulí jalovce. Po chvíli jej doplní srdce ze vzácných dřevin, které jsou zjemněny okvětními plátky kosatce. Kompozice stojí na základu z tajuplného ebenového dřeva, díky němuž je vůně svůdná a naprosto neodolatelná.

Příběh vůně:
Muž, pro něhož je The Game stvořená, dokáže zachovat chladnou tvář i v těch nejnáročnějších situacích. Je mistrem hry, ať už jde o soutěž na poli kariéry anebo o dobývání ženských srdcí. Tento charakter zrcadlí i flakon vůně, který je věží z pokerových žetonů. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
gin, jalovcové bobule
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
dřevité tóny, kosatec
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ebenové dřevo
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Davidoff

Parfémy Davidoff nesou jméno svého zakladatele Zina Davidoffa, přezdívaného ve své době doutníkový král. Podnik s tabákem, který Zino převzal po otci, vstoupil však v 80. letech i na trh s parfémy. Malá rodinná firma se rychle rozrostla a značka Davidoff získala velikou oblibu i mimo rodné Švýcarsko.

Dnes v nabídce Davidoff naleznete několik desítek vůní, na jejichž tvorbě se podíleli přední světoví parfémáři. Jednoznačně největšího úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů přímo malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. To vše promítl do své tvorby. Jméno Davidoff znamená radost, nadčasový styl a chuť objevovat nové. Davidoff znamená prožít život na maximum.

Recenze Davidoff The Game