Davidoff Silver Shadow Altitudetoaletní voda pro muže

6×
Davidoff Silver Shadow Altitude toaletní voda pro muže 100 ml
Davidoff Silver Shadow Altitude toaletní voda pro muže 100 ml
100 ml

Kód: DDF0133 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Davidoff Silver Shadow Altitude
Složení

Pánská toaletní voda Silver Shadow Altitude od značky Davidoff je vkusná vůně, která zosobňuje uvolněný přístup k životu. Muž, který ji nosí, je záhadný, zkušený a fascinující. Všemu, co dělá, se oddává s neskutečnou vášní.

  • svěží dřevitě-aromatická vůně
  • pro neohroženého moderního muže
  • vhodná na denní nošení, především v teplých měsících

Složení vůně:
Úvod je tvořený aromatickými bobulemi jalovce společně se šťavnatými a osvěžujícími tóninami grapefruitu. V samém srdci se skrývá mužný koktejl z cedrového dřeva, hřejivého kardamomu a kmínu, které jsou ozvláštněny o netradiční aroma celeru. Kompozici smyslně podkresluje základ z kašmírového dřeva, pižma a opojného kadidla.

Složení

Hlava
pepř
Srdce
kardamom, cedr
Základ
pižmo
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Davidoff

Parfémy Davidoff nesou jméno svého zakladatele Zina Davidoffa, přezdívaného ve své době doutníkový král. Podnik s tabákem, který Zino převzal po otci, vstoupil však v 80. letech i na trh s parfémy. Malá rodinná firma se rychle rozrostla a značka Davidoff získala velikou oblibu i mimo rodné Švýcarsko.

Dnes v nabídce Davidoff naleznete několik desítek vůní, na jejichž tvorbě se podíleli přední světoví parfémáři. Jednoznačně největšího úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů přímo malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. To vše promítl do své tvorby. Jméno Davidoff znamená radost, nadčasový styl a chuť objevovat nové. Davidoff znamená prožít život na maximum.

Recenze Davidoff Silver Shadow Altitude