Davidoff Run Wildtoaletní voda pro muže

1×
Davidoff Run Wild toaletní voda pro muže
Davidoff Run Wild toaletní voda pro muže
Doporučená maloobchodní cena
1 800

Ušetříte 55%
100 ml
815

Kód: DDF03688 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra pátek 5. 6. 2020
Osobní odběr
Již zítra pátek 5. 6. 2020

Popis parfému Davidoff Run Wild
Složení

Zůstaňte v plné koncentraci sám na sebe i v dnešním zrychleném světě. Toaletní voda Davidoff Run Wild vám zajistí napojení na zdroj vnitřní síly a sebejistoty. Ten se ukrývá v srdci přírody a vy k němu máte nyní mnohem blíž.

  • nasládlá vůně ideální na každodenní nošení
  • pro energické muže se vztahem k přírodě
  • představena v roce 2019

Složení vůně
O živý úvod se postará zázvor, který tvoří hlavu vonné kompozice. Poté se uchází o slovo omamné tóny levandule a srdce toaletní vody prohřívají tonka boby. Základ zelenkavé vůně se projeví v podobě akordů jedlové pryskyřice okořeněné špetkou skořice z Madagaskaru.

Příběh vůně
Vůně Run Wild vypráví příběh muže, který uniká stereotypu a nikdy nekončícím nárokům všedních dní. Návrat do autentického prostředí přírody pomáhá projevit naplno ducha a načerpat zpět vitalitu a vnitřní svěžest.

Toaletní voda uchvátí muže, kteří si vždy vytvářejí vlastní cestu a nikdy nepřestanou objevovat. Davidoff Run Wild přichází i s variantou pro ženy v podobě sladce svěží parfémované vody.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
zázvor
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
tonka fazole, levandule
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
skořice, jedle
Druh vůně
aromatická

Napsali jsme o Davidoff Run Wild
Články

O značce Davidoff

Parfémy Davidoff nesou jméno svého zakladatele Zina Davidoffa, přezdívaného ve své době doutníkový král. Podnik s tabákem, který Zino převzal po otci, vstoupil však v 80. letech i na trh s parfémy. Malá rodinná firma se rychle rozrostla a značka Davidoff získala velikou oblibu i mimo rodné Švýcarsko.

Dnes v nabídce Davidoff naleznete několik desítek vůní, na jejichž tvorbě se podíleli přední světoví parfémáři. Jednoznačně největšího úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů přímo malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. To vše promítl do své tvorby. Jméno Davidoff znamená radost, nadčasový styl a chuť objevovat nové. Davidoff znamená prožít život na maximum.

Recenze Davidoff Run Wild