Davidoff Run Wild toaletní voda pro muže

2×
Davidoff Run Wild toaletní voda pro muže
Davidoff Run Wild toaletní voda pro muže
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
1 800

Ušetříte 54%
100 ml
815

Kód: DDF03688 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Davidoff Run Wild
Složení

Zůstaňte v plné koncentraci sám na sebe i v dnešním zrychleném světě. Toaletní voda Davidoff Run Wild vám zajistí napojení na zdroj vnitřní síly a sebejistoty. Ten se ukrývá v srdci přírody a vy k němu máte nyní mnohem blíž.

  • nasládlá vůně ideální na každodenní nošení
  • pro energické muže se vztahem k přírodě
  • představena v roce 2019

Složení vůně
O živý úvod se postará zázvor, který tvoří hlavu vonné kompozice. Poté se uchází o slovo omamné tóny levandule a srdce toaletní vody prohřívají tonka boby. Základ zelenkavé vůně se projeví v podobě akordů jedlové pryskyřice okořeněné špetkou skořice z Madagaskaru.

Příběh vůně
Vůně Run Wild vypráví příběh muže, který uniká stereotypu a nikdy nekončícím nárokům všedních dní. Návrat do autentického prostředí přírody pomáhá projevit naplno ducha a načerpat zpět vitalitu a vnitřní svěžest.

Toaletní voda uchvátí muže, kteří si vždy vytvářejí vlastní cestu a nikdy nepřestanou objevovat. Davidoff Run Wild přichází i s variantou pro ženy v podobě sladce svěží parfémované vody.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
zázvor
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
levandule, tonka fazole
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
jedle, skořice
Druh vůně
aromatická

Napsali jsme o Davidoff Run Wild
Články

O značce Davidoff

Nadčasová elegance, prvotřídní kvalita a důraz na každý detail. To je značka Davidoff, která odráží životní filozofii svého zakladatele Zina Davidoffa, velkého gentlemana, požitkáře a dobrodruha, který uměl žít skutečně naplno.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. Svou radost ze života rád sdílel s ostatními, a to i prostřednictvím své tvorby. Na prvním místě pro něj vždy byla kvalita, což je patrné i z jeho vůní. První parfém Davidoff spatřil světlo světa roku 1984, nyní jich má značka na kontě několik desítek.

Velkého úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů doslova malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou. Kromě ikonické vůně Davidoff Cool Water, která je v nabídce jak v dámské, tak pánské verzi, vyzkoušejte například pánskou toaletní vodu Davidoff Adventure, Davidoff Champion, Davidoff The Game či Davidoff péči po holení. Dámy si pro změnu přijdou na své například s parfémovanou vodou Davidoff Run Wild.

 

Recenze Davidoff Run Wild2