Davidoff Cool Water Wavetoaletní voda pro muže

1×
Davidoff Cool Water Wave toaletní voda pro muže
Davidoff Cool Water Wave toaletní voda pro muže
Doporučená maloobchodní cena
1 700

Ušetříte 66%
125 ml
583

Kód: DDF2181 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Davidoff Cool Water Wave
Složení

Svezte se na vlně výjimečné svěžesti a pocitu naprosté nespoutanosti a svobody. Toaletní voda Davidoff Cool Water Wave je ztělesněním chladivého a rozbouřeného oceánu, adrenalinu a mužnosti. Její vonná kompozice v hlavní roli s mořskými tóny, grapefruitem a jalovcem vám dodá energii do každého dne.

  • intenzivně svěží, mořská vůně
  • pro aktivního, svobodomyslného muže
  • pro denní nošení, především do teplého počasí

Složení vůně
Nejprve se rozvoní sečuánský pepř, grep a svěží mořské tóny. Poté přichází do popředí list břízy, pomerančový květ a jalovec. Nejdéle na kůži ucítíte hřejivé santalové dřevo a pačuli, jež tvoří základ vůně.

Příběh vůně
Vůně Cool Water Wave navazuje na kultovní klasiku od značky Davidoff, toaletní vodu Cool Water. Nová interpretace chladivé svěžesti a života v pohybu byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
sečuánský pepř, grep, mořské tóny
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
list břízy, pomerančový květ, jalovec
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo, pačuli
Druh vůně
vodní, dřevitá

O značce Davidoff

Parfémy Davidoff nesou jméno svého zakladatele Zina Davidoffa, přezdívaného ve své době doutníkový král. Podnik s tabákem, který Zino převzal po otci, vstoupil však v 80. letech i na trh s parfémy. Malá rodinná firma se rychle rozrostla a značka Davidoff získala velikou oblibu i mimo rodné Švýcarsko.

Dnes v nabídce Davidoff naleznete několik desítek vůní, na jejichž tvorbě se podíleli přední světoví parfémáři. Jednoznačně největšího úspěchu dosáhla kolekce Davidoff Cool Water, která způsobila ve světě parfémů přímo malou revoluci. Nezaměnitelný charakter má však každá z Davidoff vůní a všechny ve vás probudí touhu žít život s větší intenzitou.

Zino Davidoff byl sám mistrem umění života. Procestoval celý svět, každý jeho den byl dobrodružstvím a výzvou. To vše promítl do své tvorby. Jméno Davidoff znamená radost, nadčasový styl a chuť objevovat nové. Davidoff znamená prožít život na maximum.

Recenze Davidoff Cool Water Wave