David Beckham Classic Bluetoaletní voda pro muže

20×
David Beckham Classic Blue toaletní voda pro muže
David Beckham Classic Blue toaletní voda pro muže
90 ml
369

Kód: DBM1003 | Skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 30. 10. 2020
Osobní odběr
Již zítra pátek 30. 10. 2020

Popis parfému David Beckham Classic Blue
Složení

Toaletní voda pro muže David Beckham Classic Blue je zaručeným tahem na branku. Podrží vás při náročných sportovních utkáních a nezklame vás ani při romantické večeři. Tato vůně je jako stvořená pro všechny moderní muže, kteří se nebojí být sami sebou a jdou si pevně za svým cílem. Stejně jako David Beckham.

  • dřevitá chypre vůně s ovocnými tóny
  • pro sportovce, ve kterém se skrývá gentleman
  • ideální především na jaro a léto

Složení vůně
Úvodního slova se ujímá nasládlá kombinace zastoupená lahodným ananasem a lístky fialky. Poté se rozvoní svěží srdce vůně v podobě sladkého a šťavnatého jablka, které jde ruku v ruce s aromatickou šalvějí. Působivý konec patří tónům zemité pačuli a kašmírového dřeva.

Příběh vůně
V této vůni je ukryta nejen image sexy gentlemana, ale také sportovce, který si jde tvrdě za svým. Toaletní voda pro muže David Beckham Classic Blue je inspirována životem světově uznávaného fotbalisty a poprvé byla představena v roce 2014. Styl a elegance, jež je Davidu Beckhamovi vlastní, se podepisuje nejen na samotné vůni, ale také na jednoduchém flakonku.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
ananas, lístky fialky
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
zelené jablko, šalvěj
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
mech, kašmírové dřevo, pačuli
Druh vůně
chypre, dřevitá

O značce David Beckham

Luxus, elegance a svěžest se propojují ve značce David Beckham. Nejslavnější fotbalista světa a jeho obchodní partner Simon Fuller spojili své síly se společností Coty a v roce 2005 představili parfémářskému světu vůni David Beckham Instinct, která nově definovala mužnou eleganci.

David Beckham se narodil v Londýně a po absolvování fotbalové školy v Manchesteru se brzy stal jedním z nejúspěšnějších a nejvíce sledovaných hráčů všech dob. Hrál v takových klubech jako Manchester United nebo Real Madrid. Svou tvář propůjčil mnoha reklamním kampaním a díky svému vzhledu a stylu oblékání se stal také módní ikonou. Jeho osobnost tak reprezentuje nejen fotbal, ale i skvělou módu, luxus nebo extravaganci.

V současnosti pod značkou David Beckham najdete nejen pánské parfémy, ale i David Beckham vody po holení a také dámské vůně, které byly vytvořeny ve spolupráci s Davidovou manželkou Victorií. Každý parfém David Beckham je typický svěžestí a svým aroma vzbuzujícím pocit luxusu.

Recenze David Beckham Classic Blue20