David Beckham Classic Bluedeodorant s rozprašovačem pro muže

6×
David Beckham Classic Blue deodorant s rozprašovačem pro muže
David Beckham Classic Blue deodorant s rozprašovačem pro muže
75 ml

Kód: DBM1002 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému David Beckham Classic Blue

Deodorant s rozprašovačem pro muže David Beckham Classic Blue je skvělým doplňkem toaletní vody stejné řady. Poskytuje ochranu před potem a krásně voní vůní, která je inspirována klasickým stylem a elegancí, ale nezapomíná ani na moderní detaily. Nechte se okouzlit odvážným aroma, které vás bude spolehlivě doprovázet každý den.

O značce David Beckham

Luxus, elegance a svěžest se propojují ve značce David Beckham. Nejslavnější fotbalista světa a jeho obchodní partner Simon Fuller spojili své síly se společností Coty a v roce 2005 představili parfémářskému světu vůni David Beckham Instinct, která nově definovala mužnou eleganci.

David Beckham se narodil v Londýně a po absolvování fotbalové školy v Manchesteru se brzy stal jedním z nejúspěšnějších a nejvíce sledovaných hráčů všech dob. Hrál v takových klubech jako Manchester United nebo Real Madrid. Svou tvář propůjčil mnoha reklamním kampaním a díky svému vzhledu a stylu oblékání se stal také módní ikonou. Jeho osobnost tak reprezentuje nejen fotbal, ale i skvělou módu, luxus nebo extravaganci.

V současnosti pod značkou David Beckham najdete nejen pánské parfémy, ale i David Beckham vody po holení a také dámské vůně, které byly vytvořeny ve spolupráci s Davidovou manželkou Victorií. Každý parfém David Beckham je typický svěžestí a svým aroma vzbuzujícím pocit luxusu.

Recenze David Beckham Classic Blue