da Vinci Uomoštětka na holení z jezevčí srsti

da Vinci Uomo štětka na holení z jezevčí srsti
da Vinci Uomo štětka na holení z jezevčí srsti
293

Kód: DAV1660 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu da Vinci Uomo

Štětka na holení da Vinci UOMO je klasická štětka na mokré holení z jezevčích štětin. Velmi pružné a silné štětiny tvoří snadno bohatou krémovou holicí pěnu a poskytují příjemný masážní účinek při holení.

Vlastnosti:

  • perfektní pěnění a distribuce holicí pěny
  • příjemný masážní účinek při holení
  • nejlepší kvalita a funkčnost

Materiál:

  • vlas jezevce se stříbrnými špičkami

Jak používat:
Krouživými pohyby vytvořte bohatou holicí pěnu a nanášejte na obličej.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

Recenze da Vinci Uomo