da Vinci Classicštětec na korektor

da Vinci Classic štětec na korektor
da Vinci Classic štětec na korektor
968

Kód: DAV1609 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu da Vinci Classic

Štětec da Vinci Classic je tou správnou volbou pro nanášení sypkých, tekutých i krémových korektorů. Má specifický tvar štětin, díky čemuž usnadňuje nanesení korektoru do všech částí obličeje – především do problematických záhybů kolem očních víček.

Štětec zajišťuje dokonalé krytí nedokonalostí pleti a přesné nanesení korektoru na zvolená místa. Díky syntetickým štětinám garantuje štětec dlouhou životnost a je ideální pro lidi trpící alergií na přírodní štětiny.

Vlastnosti:

  • přirozeně rozprostře korektor po obličeje
  • nanese korektor i do těžko přístupných míst
  • sjednotí vrstvu korektoru na celém obličeji
  • má dlouhou životnost
  • je vhodný pro lidi s alergií na přírodní štětiny

Materiál:

  • syntetická vlákna

Jak používat:
Naneste malé množství korektoru na štětec a rozetřete jej do ztracena na určená místa na obličeji.
Štětec vymývejte pomocí speciálního mýdla da Vinci Classic 1× za měsíc, pokud jej používáte profesionálně, tak 1× za 14 dní.

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!

Recenze da Vinci Classic