da Vinci Basic

kosmetická sada I.

2×
da Vinci Basic kosmetická sada I.
da Vinci Basic kosmetická sada I.
kosmetická sada I.

Kód: DAV1642 | Toto zboží není momentálně k dispozici

922-4 štětec na rty + 3622 kartáček na řasy a obočí + 3722 štětec na aplikaci očních stínů + štětec na tvářenku, kulatý 90222 štětec na tvářenku kulatý + štětec na pudr, oválný 95222 štětec na pudr oválný + pouzdro na štětce

Dárek pro vás
Kupte si jakékoliv produkty značky da Vinci alespoň za 590 Kč a dostanete navíc praktické čisticí mýdlo na jejich údržbu zdarma. Proměňte líčení v umělecké dílo s da Vinci!
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
da Vinci Basic
kosmetická sada I.

Popis produktu da Vinci Basic

Popis:
Sada nejzákladnějších štěců na líčení Basic obsahuje: štětec na rty, kartáček na řasy a obočí, štětec na aplikaci očních stínů, kulatý štětec na tvářenku, oválný štětec na pudr a pouzdro na štětce.

Tato šikovná a moderní sada štětců je ideální pro cestování i pro bezpečné uchování doma. Díky ochrannému pouzdru jsou vlasy štětců vždy dobře chráněny. Dokonale postačuje na všechny běžné typy líčení.

Jak používat:
Postupujte bvyklým způsobem líčení. Štětce vymývejte cca 1x za měsíc.

Vlastnosti

Typ sady
kosmetická sada

O značce da Vinci

Značka da Vinci je špičkou mezi kosmetickými štětci. Tradiční rodinná firma z německého Norimberku datuje své počátky už od konce 19. století. Všechny výrobky da Vinci spojuje poctivé řemeslo, výběr těch nejkvalitnějších materiálů, moderní postupy ve výrobě a inovace v technologiích i designu.

Značka da Vinci používá k výrobě štětců pro líčení rtů, očí a obličeje přírodní materiály i syntetická vlákna. V nabídce da Vinci k těm úplně nejvzácnějším patří štětce s chlupy z červeného sibiřského sobola, dále zde najdete výrobky z veverčích, jezevčích nebo třeba kozích chlupů. Tyto vysoce kvalitní výrobky umožňují bezchybnou a velmi přesnou aplikaci.

Spojení všech znalostí a dovedností výrobců dělají ze štětců da Vinci každodenní pomocníky pro make-up v rukou profesionálů i v běžném domácím použití. Jakmile vyzkoušíte profesionální kosmetický štětec nejvyšších kvalit, posunete líčení do úplně jiných dimenzí. Rozdíl mezi obyčejným štětcem a dokonalou aplikací má jméno da Vinci!