CuraproxEnzycal 950 zubní pasta

13×
Curaprox Enzycal 950 zubní pasta
Curaprox Enzycal 950 zubní pasta
Akce
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
126

Ušetříte 23%
75 ml
97

Kód: CUR0187 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 29. 10. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 29. 10. 2021

Popis Curaprox Enzycal 950

Popis:
Enzycal 950 je zubní pasta z portfolia Curaprox, švýcarské značky špičkových produktů pro zubní hygienu. Filozofií značky Curaprox je udržet zuby zdravé po celý život. Zubní pasta Curaprox Enzycal 950 je skutečně unikátní. Vyznačuje se výjimečným spojením vysoké účinnosti a naprosté šetrnosti. Jemná pasta Enzcyal 950 neobsahuje pěnidlo SLS a tak absolutně nedráždí ústní dutinu. Její unikátní laktoperoxidázový systém posiluje přirozenou ochrannou funkci slin a společně s fluoridem sodným poskytuje hned dvojitou ochranu proti vzniku zubních kazů.

Tato kvalitní zubní pasta působí proti zubnímu plaku a přitom je naprosto jemná k zubní sklovině. Navíc potěší jemnou chutí. Poskytněte svým zubům komplexní, důkladnou a přitom šetrnou péči se zubní pastou Curaprox Enzycal 950!

Účinky:

  • důkladně a jemně pečuje o zuby
  • působí proti zubnímu plaku
  • má nedráždivé složení (bez SLS)
  • působí proti zubnímu kazu
  • posiluje přirozené obranné funkce slin
  • má jemnou chuť

Složení:

  • laktoperoxidázový systém
  • fluorid sodný

Jak aplikovat:
K čištění zubů používejte dvakrát denně množství pasty přibližně o velikosti zrnka hrachu.

O značce Curaprox

Víte, že zdravé zuby i dásně jsou pro celkové zdraví našeho těla klíčové? Švýcarská značka Curaprox rozhodně ano. Už více než 40 let se specializuje na dentální hygienu a její produkty prostě fungují. Vyzkoušejte i vy zubní kartáčky a další špičkové nástroje zubní péče, kterou svět zkrátka miluje.

Ve spolupráci s dentálními odborníky vyvíjí značka to nejlepší pro péči o ústní dutinu již od roku 1972. Zubní kartáček Curaprox je jednoduchý, ale o to účinnější a dnes platí za legendu. Obvyklý nylon zde nahrazují extra měkká patentovaná CUREN® vlákna, které doplňuje rovný střih a vysoká hustota. Právě ta se u jednotlivých typů kartáčků liší. Mezi nejpopulárnější patří ultra jemný Curaprox 5460, který je šetrný i k těm nejcitlivějším dásním.

V nabídce nechybí ani zubní pasta Curaprox nebo mezizubní kartáčky Curaprox, které skvěle pár pohyby dotáhnout očistu zubů k naprosté dokonalosti. A pokud ještě pořád váháte, tak se nechte zlákat hravým a barevným designem kartáčků a pravidelně si užijte i jejich speciální vánoční nebo valentýnské edice.

Recenze Curaprox Enzycal 95013