Curaprox Black is White zubní kartáčky ultra soft

Curaprox Black is White zubní kartáčky ultra soft
Curaprox Black is White zubní kartáčky ultra soft
2 ks
377

  • Curaprox Black is White zubní kartáčky ultra soft
  • Curaprox Black is White zubní kartáčky ultra soft
Kód: CUR0754 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 8. 3. 2021
Osobní odběr
Již zítra pondělí 8. 3. 2021

Popis produktu Curaprox Black is White

Vneste do své koupelny zcela nový styl. Zubní kartáčky Curaprox Black is White ve stylové černobílé kombinaci budou na vaší poličce vypadat opravdu elegantně.

S důkladným vyčištěním zubů, které je zároveň maximálně šetrné k těm nejcitlivějším dásním, vám pomůžou ultra jemná vlákna CUREN®, která jsou rovně střižená a hustě seřazená v malé hlavičce kartáčku.

Vlastnosti:

  • 5 100 ultra jemných vláken CUREN®
  • poskytuje šetrnou péči dásním i zubní sklovině
  • efektivně odstraňuje zubní plak
  • snadno se s ním manipuluje

Jak používat:
Naneste na kartáček zubní pastu, navlhčete, vyčistěte zuby a dutinu ústní. Důkladně vypláchněte.

Napsali jsme o Curaprox Black is White
Články

O značce Curaprox

Víte, že zdravé zuby i dásně jsou pro celkové zdraví našeho těla klíčové? Švýcarská značka Curaprox rozhodně ano. Už více než 40 let se specializuje na dentální hygienu a její produkty prostě fungují. Vyzkoušejte i vy zubní kartáčky a další špičkové nástroje zubní péče, kterou svět zkrátka miluje.

Ve spolupráci s dentálními odborníky vyvíjí značka to nejlepší pro péči o ústní dutinu již od roku 1972. Zubní kartáček Curaprox je jednoduchý, ale o to účinnější a dnes platí za legendu. Obvyklý nylon zde nahrazují extra měkká patentovaná CUREN® vlákna, které doplňuje rovný střih a vysoká hustota. Právě ta se u jednotlivých typů kartáčků liší. Mezi nejpopulárnější patří ultra jemný Curaprox 5460, který je šetrný i k těm nejcitlivějším dásním.

V nabídce nechybí ani zubní pasta Curaprox nebo mezizubní kartáčky Curaprox, které skvěle pár pohyby dotáhnout očistu zubů k naprosté dokonalosti. A pokud ještě pořád váháte, tak se nechte zlákat hravým a barevným designem kartáčků a pravidelně si užijte i jejich speciální vánoční nebo valentýnské edice.

Recenze Curaprox Black is White