CuraproxBe You Express Yourself sada zubní péče

Curaprox Be You Express Yourself sada zubní péče
Curaprox Be You Express Yourself sada zubní péče
sada zubní péče

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: CUR01168

Pink zubní kartáček ultra soft + Rising Star zubní pasta 10 ml + Pure Happiness zubní pasta 10 ml + Candy Lover zubní pasta 10 ml + Challenger zubní pasta 10 ml + Daydreamer zubní pasta 10 ml + Explorer zubní pasta 10 ml

Typ sady
dárková sada

Víte, že zdravé zuby i dásně jsou pro celkové zdraví našeho těla klíčové? Švýcarská značka Curaprox rozhodně ano. Už více než 40 let se specializuje na dentální hygienu a její produkty prostě fungují. Vyzkoušejte i vy zubní kartáčky a další špičkové nástroje zubní péče, kterou svět zkrátka miluje.

Ve spolupráci s dentálními odborníky vyvíjí značka to nejlepší pro péči o ústní dutinu již od roku 1972. Zubní kartáček Curaprox je jednoduchý, ale o to účinnější a dnes platí za legendu. Obvyklý nylon zde nahrazují extra měkká patentovaná CUREN® vlákna, které doplňuje rovný střih a vysoká hustota. Právě ta se u jednotlivých typů kartáčků liší. Mezi nejpopulárnější patří ultra jemný Curaprox 5460, který je šetrný i k těm nejcitlivějším dásním.

V nabídce nechybí ani zubní pasta Curaprox nebo mezizubní kartáčky Curaprox, které skvěle pár pohyby dotáhnout očistu zubů k naprosté dokonalosti. A pokud ještě pořád váháte, tak se nechte zlákat hravým a barevným designem kartáčků a pravidelně si užijte i jejich speciální vánoční nebo valentýnské edice.