Curaprox Be You Express Yourself

kosmetická sada I.

Curaprox Be You Express Yourself kosmetická sada I.
Curaprox Be You Express Yourself kosmetická sada I.
Curaprox Be You Express Yourself kosmetická sada I.
kosmetická sada I.
345

Kód: CUR01169 | 2 ks skladem

Sada obsahuje: ružový zubní kartáček ultra soft + zubní pasta Rising Star + zubní pasta Pure Happiness + zubní pasta Candy Lover + zubní pasta Challenger + zubní pasta Daydreamer + zubní pasta Explorer

ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Curaprox Be You Express Yourself
kosmetická sada I. | 345

Vlastnosti

Typ sady
kosmetická sada

O značce Curaprox

Curaprox – švýcarská preciznost v dentální péči. Curaprox je značka špičkových nástrojů pro zubní hygienu, vyvíjených švýcarskou společností průkopnických odborníků na orální zdraví a individuální dentální preventivní péči.

Manuální zubní kartáčky Curaprox nemají obvyklá nylonová vlákna, ale patentovaná CUREN® vlákna, která jsou až neskutečně jemná a něžná. Díky jemnosti vláken jsou tyto kartáčky atraumatické, čili bez rizika poranění při používání, hustota vláken zajišťuje nejvyšší efektivitu, malá, kompaktní a mírně šikmá hlavička kartáčku umožňuje snadný přístup ke všem místům, které je třeba vyčistit, a osmihranná rukojeť zajistí správný úhel držení kartáčku při čištění.

Mezizubní kartáčky Curaprox kombinují ultra jemná patentovaná vlákna s tenkým chirurgickým drátkem. Důkladně tak vyčistí celý mezizubní prostor bez poškození dásně. Na šetrnost myslí Curaden samozřejmě ještě o to více u dětí, a tak jsou kartáčky pro děti CURAkid dokonalé a něžné nástroje první ústní hygieny pro batolata a malé děti a ústní hygiena je s nimi zábavná a příjemná.
Cílem značky Curaprox je udržet zuby zdravé po celý život.