Curaprox3960 Super Soft zubní kartáček super soft

6×
Curaprox 3960 Super Soft zubní kartáček super soft 3 ks
Curaprox 3960 Super Soft zubní kartáček super soft 3 ks
barevné varianty 3 ks

Kód: CUR02166 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Curaprox 3960 Super Soft
Vlastnosti

Skutečně důkladné čištění zubů ohleduplné k vašim dásním. Zubní kartáček Curaprox Toothbrush 3960 Super Soft je navržen tak, abyste mohli při čištění cítit určitý tlak bez rizika podráždění dásní.

Pružná hlava kartáčku je osázená 3960 vlákny CUREN® pro zajištění efektivního odstranění zubního plaku. Všechna vlákna mají stejnou délku a díky jejich zaobleným koncům nedochází k poškození zubní skloviny ani dásní. Osmihranná rukojeť kartáčku se dobře drží a usnadňuje čištění zubů pod optimálním úhlem.

Vlastnosti:

  • šetrně odstraní zubní plak i ve žlábku mezi zubem a dásní
  • patentovaná vlákna CUREN® o průměru 0,12 mm nemění svoji pevnost ani po namočení
  • pružná zešikmená hlava snadno dosáhne i do hůře přístupných míst
  • minimalizuje riziko poškození dásní
  • pohodlně se drží v ruce díky ergonomickému tvaru

Jak používat:
Malé množství pasty naneste na navlhčené štětiny kartáčku. Jemnými krouživými pohyby vyčistěte zuby ze všech stran. Poté ústa vypláchněte vodou.

Vlastnosti

Tvrdost vláken
ultra soft

O značce Curaprox

Víte, že zdravé zuby i dásně jsou pro celkové zdraví našeho těla klíčové? Švýcarská značka Curaprox rozhodně ano. Už více než 40 let se specializuje na dentální hygienu a její produkty prostě fungují. Vyzkoušejte i vy zubní kartáčky a další špičkové nástroje zubní péče, kterou svět zkrátka miluje.

Ve spolupráci s dentálními odborníky vyvíjí značka to nejlepší pro péči o ústní dutinu již od roku 1972. Zubní kartáček Curaprox je jednoduchý, ale o to účinnější a dnes platí za legendu. Obvyklý nylon zde nahrazují extra měkká patentovaná CUREN® vlákna, které doplňuje rovný střih a vysoká hustota. Právě ta se u jednotlivých typů kartáčků liší. Mezi nejpopulárnější patří ultra jemný Curaprox 5460, který je šetrný i k těm nejcitlivějším dásním.

V nabídce nechybí ani zubní pasta Curaprox nebo mezizubní kartáčky Curaprox, které skvěle pár pohyby dotáhnout očistu zubů k naprosté dokonalosti. A pokud ještě pořád váháte, tak se nechte zlákat hravým a barevným designem kartáčků a pravidelně si užijte i jejich speciální vánoční nebo valentýnské edice.

Recenze Curaprox 3960 Super Soft6