Curaprox 1560 Softzubní kartáčky

5×
Curaprox 1560 Soft zubní kartáčky 3 ks
Curaprox 1560 Soft zubní kartáčky 3 ks
barevné varianty 3 ks

Kód: CUR01121 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Odesláním souhlasíte se zpracováním emailu za účelem informování o dostupnosti konkrétního produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.

Popis produktu Curaprox 1560 Soft

Vyzkoušejte jemnější přístup ke svým zubům. Zubní kartáček Curaprox 1560 Soft má rovně střižená vlákna se zaoblenými konci, díky kterým je čištění zubů velice šetrné bez rizika poškození zubní skloviny. Vlákna jsou vyrobena z patentovaného materiálu CUREN®, který oproti nylonu nemění své vlastnosti ani po namočení a zachovává si tak svůj tvar po delší dobu.

Mírně zešikmená hlavička kartáčku s pružným krčkem pak umožňuje snadné čištění i obtížně přístupných míst jako jsou zadní strany předních zubů nebo poslední stoličky.

Vlastnosti:

  • 1560 zaoblených vláken CUREN® o průměru 0,15 mm
  • šetrně čistí zuby včetně žlábku mezi zubem a dásní
  • nepoškozuje zubní sklovinu ani dásně
  • pružný krček a osmihranná rukojeť umožňuje čistit zuby pod optimálním úhlem

Jak používat:
Na navlhčený zubní kartáček naneste pastu a jemnými krouživými pohyby vyčistěte zuby ze všech stran. Poté vypláchněte ústa vodou.

O značce Curaprox

Víte, že zdravé zuby i dásně jsou pro celkové zdraví našeho těla klíčové? Švýcarská značka Curaprox rozhodně ano. Už více než 40 let se specializuje na dentální hygienu a její produkty prostě fungují. Vyzkoušejte i vy zubní kartáčky a další špičkové nástroje zubní péče, kterou svět zkrátka miluje.

Ve spolupráci s dentálními odborníky vyvíjí značka to nejlepší pro péči o ústní dutinu již od roku 1972. Zubní kartáček Curaprox je jednoduchý, ale o to účinnější a dnes platí za legendu. Obvyklý nylon zde nahrazují extra měkká patentovaná CUREN® vlákna, které doplňuje rovný střih a vysoká hustota. Právě ta se u jednotlivých typů kartáčků liší. Mezi nejpopulárnější patří ultra jemný Curaprox 5460, který je šetrný i k těm nejcitlivějším dásním.

V nabídce nechybí ani zubní pasta Curaprox nebo mezizubní kartáčky Curaprox, které skvěle pár pohyby dotáhnout očistu zubů k naprosté dokonalosti. A pokud ještě pořád váháte, tak se nechte zlákat hravým a barevným designem kartáčků a pravidelně si užijte i jejich speciální vánoční nebo valentýnské edice.

Recenze Curaprox 1560 Soft