Skip to main content

CultiRefill Era náplň do aroma difuzérů

Culti Refill Era náplň do aroma difuzérů
Culti Refill Era náplň do aroma difuzérů
Doprava zdarma
1000 ml
1 920

Více než 5 ks skladem | Kód: CUL00727
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Náhradní náplň Culti Refill Era změní vůni každého prostoru dle vaší aktuální nálady.

Vlastnosti:

  • ovocná vůně
  • jarní vůně
  • letní vůně

Jak používat:
Vyměňte náplň dle přiloženého návodu.

Složení

Složení
ambra, cassis, růže
Druh bytové vůně
ovocná
Typ aroma difuzéru
tyčinkový

Hřejivá vůně, která potěší vaše smysly a navodí pocit útulna hned, jakmile odemčete dveře od svého bytu. Svěží aroma, jež provoní vaše auto, abyste se v něm cítili na cestách dobře. Prádlo provoněné vůní přesně podle vašeho gusta, a to i dlouho po vyprání. O to všechno se postarají produkty italské značky Culti Milano.

Příběh značky Culti začal v bujné fantazii Itala Alessandra Agratiho, jenž si představoval, jaké by to bylo, kdyby prostory měly svou vlastní vůni. Takovou, která by jimi prostupovala od podlahy až po strop. Snil o tom, že by příjemnou atmosféru v interiérech nevytvářely pouze krásné dekorace, ale i samotná vůně. A tak se z prvotní myšlenky roku 1990 zrodil Culti Decor – první Culti difuzér s prvotřídními vonnými složkami, které se používají pro výrobu luxusních parfémů.

V širokém portfoliu této italské značky najdeme Culti rákosové difuzéry, které pomocí stébel namočených do vonných olejů rozptylují aroma do vzduchu po celé místnosti. Velmi oblíbené jsou také luxusní Culti svíčky, vyrobené z kvalitního vosku, jež dodají vašemu domovu hřejivou vůni. Milovníky útulné atmosféry nadchnou i Culti bytové spreje s hřejivými dřevitými tóny.

Přesvědčte se na vlastní čichové buňky, že značka Culti právem patří mezi to nejlepší, co může trh s luxusními bytovými vůněmi nabídnout.