Skip to main content

CubaHeartbreaker deodorant roll-on pro ženy

Cuba Heartbreaker deodorant roll-on pro ženy
Cuba Heartbreaker deodorant roll-on pro ženy
50 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: CUB01501

Propojte své vůně v harmonický celek. Deodorant Cuba Heartbreaker uvolňuje stejné aroma jako vaše vůně ve flakonu a společně tak tvoří perfektní pár.

Vlastnosti:

  • účinně chrání proti pocení
  • dodává svěžest
  • potěší každou ženu
  • skvěle se hodí společně s vůní jako dárek

Jak používat:
Aplikujte na čistou a suchou pokožku podpaží.

Důležitá upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži.
Celý text

Složení

Druh balení
roll-on

Parfémy Cuba | Cuba - vůně, insiprace a originality. Značka Cuba obohacuje svět vůní o naprosto originální, vysoce kvalitní a cenově dostupné francouzské parfémy pro muže i ženy. Nabídka parfémů Cuba vždy odpovídá nejnovějším světovým trendům, které prezentuje v úchvatně originálních flakonech a pod inspirujícími názvy.
Producenti parfémů značky Cuba nevynechají jedinou významnou událost v oboru vůní, navštěvují veletrhy parfémů v Paříži, Boloni, Sao Paulu či Moskvě a do svých vůní, následujících módní trendy, vkládají inspiraci ze svých cest.
Parfémy Cuba mají vždy originální a krásné flakony inspirované slavnými kubánskými doutníky. Libozvučné názvy vůní, jako Cuba Carnaval, Cuba mexico Maya či Cuba City Holywood, naznačují, že se jedná o vůně pro milovníky originality s širokými obzory. Pánské vůně Cuba mají příjemnou kompozici od svěžích až po orientální s tóny tabáku. Dámské pak ukrývají romantické tóny květin či svěží vůni citrusů.
S parfémy značky Cuba čerpáte inspiraci všemi smysly.