Cuba Blue

toaletní voda pro muže 100 ml

Cuba Blue toaletní voda pro muže 100 ml
Cuba Blue toaletní voda pro muže 100 ml
Cuba Blue toaletní voda pro muže 100 ml
100 ml
199

Kód: CUB0005 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Cuba Blue
100 ml | 199

Popis parfému Cuba Blue

Cuba Blue je jedinečná pánská vůně, která je speciálně navržená pro všechny moderní gentlemany. Muž, který parfém Blue nosí, vyzařuje své charisma do širokého okolí a ve svém ležérním stylu působí neobyčejně pohodově a přitažlivě.

Pánská vůně Cuba Blue je se skládá z kořenitých a dřevitých tónů, které společně vytvářejí velmi sexy aroma. Jemné esence delikátní sladké vanilky jsou perfektně doplněné protikladnými kořenitými notami. Drahocenné čisté pižmo se snoubí spolu s tajuplným hřejivým dřevem. Tato kombinace je velmi vzrušující a nabitá sex-appealem. Exkluzivní pánský parfém značky Cuba můžete použít pro každou příležitost.

Pánská vůně Cuba Blue symbolizuje přirozený šarm a nedbalou eleganci. Její nositel ví, co chce a rád si užívá života.

Složení

Složení
dřevo, koření, pižmo, vanilka
Druh vůně
dřevitá, kořenitá

O značce Cuba

Parfémy Cuba | Cuba - vůně, insiprace a originality. Značka Cuba obohacuje svět vůní o naprosto originální, vysoce kvalitní a cenově dostupné francouzské parfémy pro muže i ženy. Nabídka parfémů Cuba vždy odpovídá nejnovějším světovým trendům, které prezentuje v úchvatně originálních flakonech a pod inspirujícími názvy.
Producenti parfémů značky Cuba nevynechají jedinou významnou událost v oboru vůní, navštěvují veletrhy parfémů v Paříži, Boloni, Sao Paulu či Moskvě a do svých vůní, následujících módní trendy, vkládají inspiraci ze svých cest.
Parfémy Cuba mají vždy originální a krásné flakony inspirované slavnými kubánskými doutníky. Libozvučné názvy vůní, jako Cuba Carnaval, Cuba mexico Maya či Cuba City Holywood, naznačují, že se jedná o vůně pro milovníky originality s širokými obzory. Pánské vůně Cuba mají příjemnou kompozici od svěžích až po orientální s tóny tabáku. Dámské pak ukrývají romantické tóny květin či svěží vůni citrusů.
S parfémy značky Cuba čerpáte inspiraci všemi smysly.