Skip to main content

CubaBlack deodorant ve spreji pro muže

Cuba Black deodorant ve spreji pro muže
Cuba Black deodorant ve spreji pro muže
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
274

Ušetříte 58%
200 ml
115

Skladem | Kód: CUB01086
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Propojte své vůně v harmonický celek. Deodorant Cuba Black uvolňuje stejné aroma jako vaše vůně ve flakonu a společně tak tvoří perfektní pár.

Vlastnosti:

  • chrání před nepříjemným zápachem
  • dodává dlouhodobý pocit komfortu a čistoty
  • podpoří intenzitu vůně stejné kolekce
  • potěší každého muže

Jak používat:
Můžete opakovat kdykoliv během dne.

Důležitá upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte styku s očima.
Celý text

Složení

Druh balení
sprej

Parfémy Cuba | Cuba - vůně, insiprace a originality. Značka Cuba obohacuje svět vůní o naprosto originální, vysoce kvalitní a cenově dostupné francouzské parfémy pro muže i ženy. Nabídka parfémů Cuba vždy odpovídá nejnovějším světovým trendům, které prezentuje v úchvatně originálních flakonech a pod inspirujícími názvy.
Producenti parfémů značky Cuba nevynechají jedinou významnou událost v oboru vůní, navštěvují veletrhy parfémů v Paříži, Boloni, Sao Paulu či Moskvě a do svých vůní, následujících módní trendy, vkládají inspiraci ze svých cest.
Parfémy Cuba mají vždy originální a krásné flakony inspirované slavnými kubánskými doutníky. Libozvučné názvy vůní, jako Cuba Carnaval, Cuba mexico Maya či Cuba City Holywood, naznačují, že se jedná o vůně pro milovníky originality s širokými obzory. Pánské vůně Cuba mají příjemnou kompozici od svěžích až po orientální s tóny tabáku. Dámské pak ukrývají romantické tóny květin či svěží vůni citrusů.
S parfémy značky Cuba čerpáte inspiraci všemi smysly.