Comme des Garçons 2 Mantoaletní voda pro muže

Comme des Garçons 2 Man toaletní voda pro muže
Comme des Garçons 2 Man toaletní voda pro muže
50 ml

Kód: CDG0152 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Zadejte v košíku kód niche15 a máte 15% slevu na váš oblíbený niche parfém.

Popis parfému Comme des Garçons 2 Man
Složení

2 Man je dřevitá chyprová vůně pro muže. Pochází z dílny pařížské módní značky Comme des Garcons, zabývající se mimo jiné tvorbou nikových (niche) parfémů. Hlavní představitel a majitel značky, japonský avantgardní módní návrhář Rei Kawakubo, je znám především tím, že jeho kolekce zahrnují „anti-módní“ prvky.  Toaletní voda Comme des Garçons 2 Man je přesto se svou umírněně odvážnou a vyváženě komplexní vůní pravou moderní klasikou.

Comme des Garcons 2 Man je novou verzí původní vůně „2“, která byla vytvořena jako hra světla a stínů, zrcadlení a neprůhlednosti, země a energie Slunce. „2 Man“, opět dílo renomovaného návrháře parfémů Marka Buxtona, oproti původní unisexové parfémované vodě klade větší důraz na dřevitou stránku a samozřejmě je výrazně mužnější. Vonná kompozice toaletní vody 2 Man se v hlavě otevírá akordy mandarinky, čaje, anděliky, máty, plodů tropického ovocného stromu kumquat a aldehydů. V srdci zavoní kosatec, vetiver a šafrán a základ sestává z tónů kůže, kadidla a mahagonu.

Celkové aroma, spojující dřevité, balzámové, kouřové, aromatické, kožené a hřejivě kořenité stránky, nabízí vyváženou komplexitu, poutavý vývoj a příjemně mužný charakter. Comme des Garcons 2 Man je, jak uvádí sami zástupci značky, dokonalou volbu pro muže, který miluje svou práci. Odvážná, ale v žádném případě neomaleně hlučná, příjemně mužná a nesmírně zdařilá, tato toaletní voda je pravým mistrovským vonným dílem značky Comme des Garcons a skutečnou moderní klasikou.

Toaletní vodu Comme des Garcons 2 Man, hodící se pro celodenní i večerní nošení po celý rok, si oblíbí zejména muži, kteří mají rádi originální dřevité chyprové vůně s bohatou, rozmanitou a přitom mistrně vyváženou kompozicí. Stejně jako všechny parfémy značky Comme des Garcons i toaletní voda 2 Man zaujme také svým originálním balením. Naprosto nezaměnitelný tmavohnědý flakon nepravidelného tvaru s nápaditým prvkem jakoby rukou psané dvojky doplňuje obdobně zdobená bílá krabička. Chcete-li vyzkoušet něco naprosto nového nebo obdarovat své blízké velmi originálním vonným dárkem, Comme des Garcons 2 Man je tou pravou volbou.

Comme des Garcons 2 Man – originální a vyváženě komplexní vůně pro moderního aktivního muže.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
kmín, aldehydy, kumquat, máta
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
vetiver
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kůže, kadidlo, mahagon
Druh vůně
chypre, dřevitá

O značce Comme des Garçons

Parfémy Comme des Garçons jsou plné originality a zdánlivě nesourodých protikladů. Jejich luxusní a netradiční aroma vás naprosto okouzlí a budete si jej chtít neustále připomínat.

Luxusní parfémy Comme des Garçons jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších esencí, které zajišťují intenzivní aroma a dlouhodobou výdrž. Flakony parfémů Comme des Garçons se již na první pohled od ostatních liší svým unikátním nepravidelným tvarem, který vás naprosto uchvátí!

Zakladatelkou značky Comme des Garçons je japonská módní návrhářka Rei Kawakubo, která již v roce 1969 zaujala svět svými avantgardními módními kreacemi. Stejně unikátní jako její návrhy oblečení jsou také její parfémy.

Netradiční parfémy Comme des Garçons jsou dokonalým vyjádřením její nekonvenčního přístupu k módě. Nechejte se vlákat do originálního světa parfémů Comme des Garçons a zažijte něco nového!

Recenze Comme des Garçons 2 Man