Collistar Special Perfect Body

kosmetická sada I.

Collistar Special Perfect Body kosmetická sada I.
Collistar Special Perfect Body kosmetická sada I.
Collistar Special Perfect Body kosmetická sada I.
kosmetická sada I.
1 069

Kód: COL1118 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: kofeinové kapsle proti celulitidě 14 x 4 ml + remodelační náplast na břicho a boky 1 ks + remodelační náplasti na problematické partie 4 ks

ks
Večerní doručení Brno
pondělí 18. 2. 2019
Osobní odběr
neděle 17. 2. 2019
Collistar Special Perfect Body
kosmetická sada I. | 1 069

Vlastnosti

Konzistence
náplast
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
kosmetická sada

O značce Collistar

Značka Collistar byla původně pouze divizí jisté italské farmaceutické společnosti. V roce 1983 však v jejím čele stanula Daniela Sacerdote a dala jí zcela nový směr. Filosofie firmy je nabízet vysokokvalitní a účinnou kosmetiku za konkurenceschopnou cenu. Collistar si zakládá na tom, že dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky ze všech cílových skupin s hypersenzitivní či suchou pokožkou.

Collistar je výrobcem parfémů a také vyvinula celou řadu revolučních přípravků – kapsle s pleťovým sérem, kompaktní bronzový pudr a další unikátní produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, byl dokonce vystaven v Národním muzeu vědy a techniky Leonarda da Vinciho v Milánu.

Collistar jistě zaujme všechny, kteří chtějí vyzkoušet nejlepší italské vůně, shánějí prvotřídní a efektivní kosmetiku, trpí celulitidou nebo kožními problémy spojenými s citlivou pletí.