Collistar Nails Base

posilující lak na nehty 3 v 1

1×
Collistar Nails Base posilující lak na nehty 3 v 1
Collistar Nails Base posilující lak na nehty 3 v 1
455

Ušetříte 50%
10 ml
226

Kód: COL0223 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Collistar Nails Base
10 ml | 226

Popis produktu Collistar Nails Base

Popis:
Posilující lak na nehty Collistar Nail 3 in 1 je ideální přípravek pro ochranu, zesílení a výživu vašich nehtů. Lze jej použít jako podkladový lak, který bude nehty chránit před barevnými pigmenty další vrstvy laku. Vaše nehty budou pevnější, účinné látky pomáhají vytvářet keratin. Dodá vašim nehtům přirozený lesk. Můžete jím také prodloužit trvanlivost laku, když jej nanesete jako vrchní vrstvu. Tohoto dokonalého pomocníka od značky Collistar musíte mít ve své kosmetické taštičce.

Účinky:

  • zpevňuje nehty
  • dodává nehtům lesk
  • chrání nehty před okolními vlivy

Jak aplikovat:
Aplikujte jako podkladovou bázi na suché a odmaštěné nehty. Nebo jej použijte jako vrchní lak po zaschnutí poslední barevné vrstvy.

O značce Collistar

Značka Collistar byla původně pouze divizí jisté italské farmaceutické společnosti. V roce 1983 však v jejím čele stanula Daniela Sacerdote a dala jí zcela nový směr. Filosofie firmy je nabízet vysokokvalitní a účinnou kosmetiku za konkurenceschopnou cenu. Collistar si zakládá na tom, že dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky ze všech cílových skupin s hypersenzitivní či suchou pokožkou.

Collistar je výrobcem parfémů a také vyvinula celou řadu revolučních přípravků – kapsle s pleťovým sérem, kompaktní bronzový pudr a další unikátní produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, byl dokonce vystaven v Národním muzeu vědy a techniky Leonarda da Vinciho v Milánu.

Collistar jistě zaujme všechny, kteří chtějí vyzkoušet nejlepší italské vůně, shánějí prvotřídní a efektivní kosmetiku, trpí celulitidou nebo kožními problémy spojenými s citlivou pletí.