Collistar Professional Eye Liner tekuté oční linky

Collistar Professional Eye Liner tekuté oční linky
Collistar Professional Eye Liner tekuté oční linky
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
649

Ušetříte 36%
odstín 10 Nero 5 ml
413

Kód: COL0278 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 14. 6. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Collistar Professional Eye Liner
Vlastnosti

Popis:
Tekuté oční linky Collistar Eye Liner Professionale jsou ideální pro přesné nanášení a dlouhotrvající efekt. Nádherná sytá barva se snadno nanáší a je proto vhodná i pro vaše první pokusy namalovat si oční linky. Speciální latexový aplikátor rychle a profesionálně vytvoří dokonalou linii s intenzitou, jakou si představujete. Pro dokonale svůdné oči použijte oční linky Collistar!

Účinky:

  • snadno se nanáší
  • dlouhotrvající efekt
  • perfektní vzhled
  • chrání jemnou kůži očních víček

Jak aplikovat:
Naneste požadovaný tvar a tloušťku linky pomocí aplikátoru.

Vlastnosti

Odstín
černý
Konzistence
fluid

O značce Collistar

Značka Collistar byla původně pouze divizí jisté italské farmaceutické společnosti. V roce 1983 však v jejím čele stanula Daniela Sacerdote a dala jí zcela nový směr. Filosofie firmy je nabízet vysokokvalitní a účinnou kosmetiku za konkurenceschopnou cenu. Collistar si zakládá na tom, že dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky ze všech cílových skupin s hypersenzitivní či suchou pokožkou.

Collistar je výrobcem parfémů a také vyvinula celou řadu revolučních přípravků – kapsle s pleťovým sérem, kompaktní bronzový pudr a další unikátní produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, byl dokonce vystaven v Národním muzeu vědy a techniky Leonarda da Vinciho v Milánu.

Collistar jistě zaujme všechny, kteří chtějí vyzkoušet nejlepší italské vůně, shánějí prvotřídní a efektivní kosmetiku, trpí celulitidou nebo kožními problémy spojenými s citlivou pletí.

Recenze Collistar Professional Eye Liner