530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Collistar Accessories

ořezávátko na kosmetické tužky

Collistar Accessories ořezávátko na kosmetické tužky
Collistar Accessories ořezávátko na kosmetické tužky
Collistar Accessories ořezávátko na kosmetické tužky
229
Sleva 35%
ořezávátko na kosmetické tužky
148

Kód: COL0286 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Collistar Accessories
ořezávátko na kosmetické tužky | 148

Popis kosmetiky Collistar Accessories

Popis:
Ořezávátko na kosmetické tužky Collistar Accessories je ideální pomůcka pro všechny ženy, které používají tužky na oči, konturovací tužky a linky na rty. Základem dokonalého make-upu jsou ostré hroty tužek, proto si ořezávátko také pořiďte. 

Účinky:

  • dokonalé hroty dekorativních tužek
  • praktické balení

O značce Collistar

Značka Collistar byla původně pouze divizí jisté italské farmaceutické společnosti. V roce 1983 však v jejím čele stanula Daniela Sacerdote a dala jí zcela nový směr. Filosofie firmy je nabízet vysokokvalitní a účinnou kosmetiku za konkurenceschopnou cenu. Collistar si zakládá na tom, že dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky ze všech cílových skupin s hypersenzitivní či suchou pokožkou.

Collistar je výrobcem parfémů a také vyvinula celou řadu revolučních přípravků – kapsle s pleťovým sérem, kompaktní bronzový pudr a další unikátní produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, byl dokonce vystaven v Národním muzeu vědy a techniky Leonarda da Vinciho v Milánu.

Collistar jistě zaujme všechny, kteří chtějí vyzkoušet nejlepší italské vůně, shánějí prvotřídní a efektivní kosmetiku, trpí celulitidou nebo kožními problémy spojenými s citlivou pletí.