Colgate Total Original

zubní pasta

Colgate Total Original zubní pasta
Colgate Total Original zubní pasta
Colgate Total Original zubní pasta
25 ml
21

Kód: CLG0342 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Colgate Total Original

Popis:
Colgate Total Original je zubní pasta z portfolia proslulé značky produktů pro dentální hygienu Colgate. Colgate, celosvětově uznávaná značka zubních past, kartáčků, ústních vod a dalších produktů v rámci komplexního programu ústní hygieny, je zárukou kvality. Zubní pasta Colgate Total Original nejen šetrně a přitom důkladně čistí zuby, ale navíc poskytuje klinicky ověřenou 12hodinovou ochranu ústní dutiny před bakteriemi a většinou běžných problémů se zuby. Tato špičkově kvalitní zubní pasta chrání před zubním kamenem, plakem a kazy, brání tvorbě skvrn na zubní sklovině a jejímu narušení, pomáhá řešit problémy dásní i zvýšenou citlivost zubů a v neposlední řadě předchází nežádoucímu zápachu z úst. Se zubní pastou Colgate Total Original budou vaše zuby dokonale čisté, celá ústní dutina chráněná a příjemný pocit čistoty v ústech vám vydrží i po 12 hodinách. Při dlouhodobém používání navíc zpevňuje zubní sklovinu (pevnější bude již za 24 hodin) a po 4 týdnech významně podpoří zdraví vašich dásní. Poskytněte svým zubům a celé ústní dutině špičkově kvalitní, komplexní péči a dlouhodobou ochranu se zubní pastou Colgate Total Original!

Účinky:

  • čistí zuby
  • odstraňuje plak
  • posiluje zuby
  • chrání ústní dutinu před bakteriemi
  • chrání proti plaku, zubnímu kazu, zánětu dásní, erozi zubní skloviny, zubnímu kameni, žloutnutí zubů a zápachu z úst
  • zpevňuje zubní sklovinu
  • podpoří zdraví dásní
  • pečuje o citlivé zuby

Jak aplikovat:
K čištění zubů používejte dvakrát denně množství pasty přibližně o velikosti zrnka hrachu.

O značce Colgate

Colgate je synonymem pro dokonale bílé zuby a zářivý úsměv. Společnost si za více než 200 let své existence vybudovala silné jméno, které se pojí se spolehlivostí a účinností. Vybrat si můžete z široké nabídky zubních past, ústních vod, zubních kartáčků, nití a dalších produktů, díky nimž bude vaše každodenní péče o chrup radostí.

Společnost založil v New Yorku roku 1806 William Colgate. Původně se zaměřoval na výrobu mýdla a svíček. Následně se do nabídky značky zařadily také zubní pasty, které Colgate jako první začal vyrábět v tubách namísto sklenic. Mýdla poté začala spadat do samostatné divize firmy, která je dodnes známá pod jménem Palmolive.

Pečujte i vy o krásu a zdraví svých zubů se značkou Colgate!

Menu