Colgate 360° Surround zubní kartáček medium

Značka: Colgate

Varianty Colgate 360° Surround

 • Colgate 360° Surround zubní kartáček medium Green (Surround Toothbrush)zubní kartáček medium 

  Toto zboží není momentálně k dispozici.

  Green (Surround Toothbrush)
  Kód: CLG0278

Další produkty Colgate 360° Surround

Nahoru

Popis kosmetiky Colgate 360° Surround

Hodnocení

Jednoduchost aplikace

Kosmetická kvalita

Spokojenost s výsledkem

Popis:

Věděli jste, že až osmdesát procent bakterií v ústech je jinde než na zubech? Colgate 360° Surround zubní kartáček medium dokáže odstranit bakterie i z jazyka a tváří. Redukuje tak nejen kazivost zubů, ale i nepříjemný zápach, který ani pravidelným čištěním zubů není snadné odstranit.
Colgate 360° Surround zubní kartáček medium má speciálně rozmístěné štětiny, které zub rovnoměrně obklopují a čistí jej až k dásni. Speciální špička čistící hlavice dosáhne i do těžko dostupných míst, jako jsou zadní zuby. Čistící lamely na hlavici kartáčku odstraňují skvrny od pití a tabáku, takže váš úsměv nebude jen zdravý, ale i zářivý!
Čištění s unikátním kartáčkem je ještě snazší díky ergonomické rukojeti s protiskluzovým povrchem, která snadno padne do ruky!

Účinky:

 • až 3x účinnější odstraňování nečistot a zubního plaku
 • štětiny obklopují zub ze všech stran
 • redukuje kazivost zubů
 • minimalizuje zápach z úst
 • odstraňuje skvrny
 • má ergonomicky tvarovanou rukojeť

Nahoru

O značce Colgate

Existuje několik značek, které se staly doslova synonymem pro svůj obor. Mezi takové patří Colgate, jedna z vůbec nejznámějších značek zubních past a dalších výrobků pro ústní hygienu. Globální společnost s více než dvousetletou historií prodává svoje produkty v 222 zemích světa a zajišťuje potřeby stovek miliónů zákazníků. Aktuální roční obrat převyšuje 10 miliard dolarů.Colgate dnes dodává na pulty obchodů nejen zubní pasty, ale také zubní kartáčky, ústní vody, zubní nitě a další výrobky pro ústní a dentální hygienu. Velmi často spolupracuje se zubními lékaři, v rámci svých aktivit propaguje prevenci zubního kazu a podílí se na osvětě ohledně péče o chrup. Patří mezi společnosti, které fungují na principu společenské odpovědnosti. Heslem Colgate je zdravý a krásný úsměv pro celou rodinu. Výrobní portfolio zahrnuje několik speciálních řad - výrobky pro ochranu dásní Colgate Total Pro-Gum Health, pro citlivé zuby Colgate Sensitive Pro-Relief, s bělícími účinky Colgate Max White nebo Colagete Whitening, obohacené o bylinné výtažky Colgate Herbal a další. Rozsáhlý program pro děti zahrnuje výrobky vhodné k péči o dětský chrup.Zakladatel značky William Colgate se narodil roku 1783 v americkém Kentu. Z dělníka v továrně na výrobu mýdla se postupně vypracoval až k pozici váženého a bohatého průmyslníka. Samotná společnost Colgate vznikla v roce 1806 v New Yorku a její výrobní potenciál byl tehdy zcela soustředěn na klasické mýdlo a svíčky. Až o mnoho let později začala vyrábět parfémovaná mýdla a také zubní pasty. Zubní pasty a přípravky pro zubní hygienu stále nesou jméno svého zakladatele, zatímco divize parfémovaných mýdel byla v roce 1889 přejmenována na Palmolive Soap. Oficiální jméno společnosti je v současné době Colgate-Palmolive.Dnes se společnost Colgate-Palmolive zaměřuje na čtyři hlavní oblasti obchodu a výroby. Vedle nejznámější značky pro ústí hygienu Colgate jsou to značky tělové a vlasové kosmetiky  Palmolive, krmiva pro domácí mazlíčky Hill's a přípravky pro péči o domácnost Ajax.A na závěr dvě zajímavosti. Věděli jste, že Colgate začal jako úplně první prodávat zubní pastu v tubě? Předtím se prodávala jen ve sklenicích. Při velkém celosvětovém průzkumu úspěšnosti a důvěryhodnosti značek v jednotlivých zemích obsadila značka Colgate v Austrálii a v Mexiku první místo a zvítězila i před gigantickými výrobci mobilních technologií nebo software (např. v ČR zvítězil Microsoft).

Nahoru

Hodnocení Colgate 360° Surround

Co si o Colgate 360° Surround myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšíparfums.cz mění jméno na notino