Colgate 360° Surround zubní kartáček medium

 • Colgate 360° Surround zubní kartáček medium
   více

  Varianty Colgate 360° Surround

  • Colgate 360° Surround zubní kartáček medium  zubní kartáček medium 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.


   Kód: CLG0278

  Nahoru

  Popis kosmetiky Colgate 360° Surround

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  Věděli jste, že až osmdesát procent bakterií v ústech je jinde než na zubech? Colgate 360° Surround zubní kartáček medium dokáže odstranit bakterie i z jazyka a tváří. Redukuje tak nejen kazivost zubů, ale i nepříjemný zápach, který ani pravidelným čištěním zubů není snadné odstranit.
  Colgate 360° Surround zubní kartáček medium má speciálně rozmístěné štětiny, které zub rovnoměrně obklopují a čistí jej až k dásni. Speciální špička čisticí hlavice dosáhne i do těžko dostupných míst, jako jsou zadní zuby. čisticí lamely na hlavici kartáčku odstraňují skvrny od pití a tabáku, takže váš úsměv nebude jen zdravý, ale i zářivý!
  Čištění s unikátním kartáčkem je ještě snazší díky ergonomické rukojeti s protiskluzovým povrchem, která snadno padne do ruky!

  Účinky:

  • až 3x účinnější odstraňování nečistot a zubního plaku
  • štětiny obklopují zub ze všech stran
  • redukuje kazivost zubů
  • minimalizuje zápach z úst
  • odstraňuje skvrny
  • má ergonomicky tvarovanou rukojeť

  Nahoru

  O značce Colgate

  Colgate je synonymem pro dokonale bílé zuby a zářivý úsměv. Společnost si za více než 200 let své existence vybudovala silné jméno, které se pojí se spolehlivostí a účinností. Vybrat si můžete z široké nabídky zubních past, ústních vod, zubních kartáčků, nití a dalších produktů, díky nimž bude vaše každodenní péče o chrup radostí.

  Společnost založil v New Yorku roku 1806 William Colgate. Původně se zaměřoval na výrobu mýdla a svíček. Následně se do nabídky značky zařadily také zubní pasty, které Colgate jako první začal vyrábět v tubách namísto sklenic. Mýdla poté začala spadat do samostatné divize firmy, která je dodnes známá pod jménem Palmolive.

  Pečujte i vy o krásu a zdraví svých zubů se značkou Colgate!

  Nahoru

  Colgate 360° Surround recenze

  Co si o Colgate 360° Surround myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. , Londýnské náměstí 881/6, Brno, PSČ 639 00, IČO 27609057 . Údaje mohu být předány a zpracovány sesterskými společnostmi a dalšími zpracovateli. Máte právo svůj souhlas kdykoliv odvolat, požadovat od správce přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost, popřípadě omezení zpracování. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​

  Menu