Clinique Cheek Pop

tvářenka

Clinique Cheek Pop tvářenka
Clinique Cheek Pop tvářenka
odstín 04 Plum Pop 3,5 g

Kód: CLK1389 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Clinique Cheek Pop
odstín 04 Plum Pop 3,5 g

Hlídání dostupnosti zboží

Popis produktu Clinique Cheek Pop

Tvářenka Clinique Cheek Pop s hedvábně jemnou texturou vytvoří dokonale přirozený svěží vzhled tváří a dodá tak pleti zdravý a mladistvý efekt.

Vlastnosti:

  • jemná textura snadno splyne s pletí
  • lze snadno vrstvit pro dosažení požadované intenzity
  • odstín se přizpůsobí tónu pleti pro přirozený efekt
  • tváře získají svěží a mladistvý vzhled

Jak aplikovat:
Naneste pomocí štětce na tváře směřem ke spánkům. Vrstvěte pro dosažení požadované intenzity.

Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

O značce Clinique

Značku Clinique založila v roce 1968 Estée Lauder. Podnětem pro ni byl rozhovor s dermatologem uveřejněný v módním magazínu Vogue. Otázka položená v článku ji inspirovala k vytvoření prvotřídní hypoalergenní kosmetiky pro jakýkoliv typ pleti.

Kosmetika Clinique nabízí sérii produktů pro dokonalý make-up, dámské a pánské vůně a kompletní péči o pleť a tělo pro ženy i muže. Všechny pečující kosmetické Clinique produkty jsou 100% neparfémované a procházející přísnými testy na alergie, proto jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pleť.

Síla přípravků vychází z ucelených kosmetických řad, které vyvíjejí přímo dermatologové. Unikátní je jejich zkrášlují koncept péče o pleť Clinique ve 3 krocích. I proto představuje Clinique kosmetika ideální cestu k té nejvhodnější a nejsnazší každodenní péči. Vyzkoušejte účinky této kosmetické značky, která se přizpůsobí potřebám přesně vaší pleti.