Přejít na hlavní obsah

Claudia Schiffer Make up

O značce Claudia Schiffer Make Up

Po 30 letech kariéry v módním průmyslu a mnoha hodinách strávených v rukou nejlepších make-up artistů Claudia Schiffer využívá své zkušenosti. Ve spolupráci s německou značkou Artdeco navrhla vlastní řadu profesionální dekorativní kosmetiky Claudia Schiffer Make up.

 

Její cit pro styl, design a volbu barev reflektují vysoce kvalitní make-up produkty. Limitovaná kolekce přesně vystihuje Claudiino moto a styl. Jednoduchý, ale dechberoucí. Claudia Schiffer vzpomíná na to, kdy jako mladá modelka byla extrémně stydlivá a přátelé pochybovali, že se ve světě modelingu dokáže prosadit. Velmi rychle se však naučila, že kvalitní make-up zakryje nejen studem červenající se tváře, ale dokáže zlepšit i vnímání sebe sama a dodat tolik potřebné sebevědomí.

Barvy růžové vespy a pastelového nádobí ze 60. let ovlivnily design kolekce Claudie Schiffer. A protože měla přezdívku Cloudy, objeví se v něm i motiv malého mráčku, který symbolizuje její dětství. Inspirujte se i vy limitovanou kolekcí Cladia Schiffer Make up a vyzkoušejte profesionální dekorativní kosmetiku z dílny Artdeco.

celý text skrýt text