Přejít na hlavní obsah

Caudalie

O značce Caudalie

Načerpejte maximum z bohatých účinků vinné révy. Kosmetika Caudalie v sobě ukrývá veškerou krásu slunných francouzských vinic. Její klíčovou složkou je nejsilnější antioxidant světa – výtažek z hroznových semen, který spolehlivě bojuje proti známkám stárnutí pleti. 

 

Značku Caudalie přivedli k životu roku 1993 manželé Mathilde a Bertrand Thomasovi díky osudovému setkání s profesorem Josephem Vercauterenem. Ten jim představil zpevňující, omlazující a ochranné účinky této jedinečné plodiny a od té doby značka Caudalie uvádí na trh jeden účinný produkt za druhým. Každý je originál, ale v jednom se shodují, kosmetika Caudalie vždy dbá na dodržení čistě přírodního složení šetrného k pokožce i přírodě.

Otestujte produkty značky Caudalie na vlastní kůži. Kultovní záležitost, jakou je Caudalie Beauty Elixir, si pro své široké využití v péči o pleť oblíbilo nespočet celebrit, vizážistů i milovníků kosmetiky po celém světě. Za povšimnutí stojí i peeling Caudalie Cleaners&Toners či maska Caudalie Masks&Scrubs. Ať už zvolíte jakkoliv, můžete si být jistí, že s kosmetikou Caudalie proměníte svou každodenní péči v ojedinělý, relaxační zážitek.

celý text skrýt text