Catrice Nude Illusionmatující transparentní pudr

21×
Catrice Nude Illusion matující transparentní pudr
Catrice Nude Illusion matující transparentní pudr
odstín 11 g

Kód: CTE1349 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Catrice Nude Illusion
Vlastnosti

Popis:
Catrice Nude Illusion je matující transparentní pudr od značky dekorativní kosmetiky Catrice, která kombinuje kvalitu, širokou nabídku a sledování trendů s příznivými cenami. S matujícím transparentním pudrem Catrice Nude Illusion získá vaše tvář atraktivně matný vzhled. Transparentní sypký pudr Catrice Nude Illusion s efektem „soft focus“ nabízí dlouhotrvající matující efekt. Jemné pudrové mikro-částečky navíc absorbují přebytek mastnoty bez vysušení pleti, a tak s matujícím pudrem Nude Illusion snadno a v mžiku získáte jemnou a bezchybně vypadající pleť. Pudr, dostupný v jednom univerzálním odstínu vhodném pro všechny typy a tóny pleti, lze použít i pro fixaci make-upu. Matující transparentní pudr Catrice Nude Illusion vytváří iluzi dokonalé, nenalíčené pleti. Získejte dokonale vyhlížející pleť s matujícím transparentním pudrem Catrice Nude Illusion!

Účinky:

  • dodává pleti sametový, matný efekt
  • absorbuje nadbytečný maz bez vysoušení pleti
  • dodává iluzi dokonalé, nenalíčené pleti
  • jeden univerzální odstín, který je vhodný pro všechny typy a tóny pleti
  • disponuje efektem soft-focus

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Nanášejte pudr na tvář štětcem pro zmatnění pleti a/nebo fixaci make-upu.

Vlastnosti

Efekt
matný

O značce Catrice

Dekorativní kosmetika Catrice nadchne každou ženu, která se ráda líčí! Prvotřídní produkty, luxusní obaly a atraktivní ceny – to je kosmetika Catrice, která je inspirovaná aktuálními světovými trendy v líčení! Díky širokému výběru odstínů hravě vykouzlíte extravagantní líčení i klasický styl.

Značka Catrice je také velmi oblíbená pro své exkluzivní limitované edice, které jsou navržené v souladu s momentálním stylem prezentovaným na módních molech. Díky tomu můžete se značkou Catrice neustále objevovat a zkoušet něco nového!
Dekorativní kosmetika Catrice je pravidelně kontrolována a dermatologicky schválená. Produkty Catrice nejsou testované na zvířatech, což platí nejen pro jednotlivé výrobky, ale také pro jednotlivé složky, které jsou používané při jejich výrobě.

Recenze Catrice Nude Illusion