Catrice Glam & Doll

voděodolné oční linky v peru

1×
Catrice Glam & Doll voděodolné oční linky v peru
Catrice Glam & Doll voděodolné oční linky v peru
odstín 010 Super Black 1 ml

Kód: CTE01742 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Catrice Glam & Doll
odstín 010 Super Black 1 ml

Popis kosmetiky Catrice Glam & Doll

Voděodolné oční linky v peru Catrice Glam & Doll s profesionálním zúženým hrotem umožní super rychlou a snadnou aplikaci linek několika tahy. Voděodolné složení navíc zamezí rozmázávání a zajistí bezchybný vzhled až po několik hodin.

Vlastnosti:

  • voděodolné složení odolá vodě, potu i slzám
  • intenzivní pigmentace dodává ultra černou barvu
  • zúžený hrot umožní dosažení super tenké i silnější linky
  • textura rychle zasychá

Jak aplikovat:
Hrotem pera veďte linku po horní linii řas od vnitřního koutku oka k vnějšímu. Pro efekt kočičích očí linku ve vnějším koutku protáhněte směrem ven.

Vlastnosti

Voděodolné
voděodolné

O značce Catrice

Dekorativní kosmetika Catrice nadchne každou ženu, která se ráda líčí! Prvotřídní produkty, luxusní obaly a atraktivní ceny – to je kosmetika Catrice, která je inspirovaná aktuálními světovými trendy v líčení! Díky širokému výběru odstínů hravě vykouzlíte extravagantní líčení i klasický styl.

Značka Catrice je také velmi oblíbená pro své exkluzivní limitované edice, které jsou navržené v souladu s momentálním stylem prezentovaným na módních molech. Díky tomu můžete se značkou Catrice neustále objevovat a zkoušet něco nového!
Dekorativní kosmetika Catrice je pravidelně kontrolována a dermatologicky schválená. Produkty Catrice nejsou testované na zvířatech, což platí nejen pro jednotlivé výrobky, ale také pro jednotlivé složky, které jsou používané při jejich výrobě.